Skip to main content

Moteris pamiršo banko kortelę, tačiau nepažįstamas jaunuolis sumokėjo už jos prekes parduotuvėje. Po savaitės moterį pasiekė siaubinga žinia apie tą patį vaikiną

Apsipirkimas su verkiančiu vaiku nėra maloni patirtis nei patiems tėvams, nei kitiems parduotuvės lankytojams. Deja, bet kartais mamos neturi kitos išeities, kaip tik keliauti į parduotuvę su savo mažyliu. Jamie-Lynne Knighten pasijuto labai nemaloniai, kai vieno apsipirkimo metu jos penkių mėnesių dukra pradėjo isteriškai verkti.

Moteris paskubomis susirinko būtiniausias prekes ir atsiprašydama kitų pirkėjų nuskubėjo prie kasos. Jamie galvojo tik apie tai, kad kasininkė kuo greičiau nuskenuotų prekes ir ji galėtų su dukra važiuoti namo. Deja, bet prie kasos moters laukė dar vienas nemalonus siurprizas.

Reklama

Atėjus laikui susimokėti už prekes, Jamie pastebėjo, kad iš namų nepasiėmė nei vienos banko kortelės. Moterį apėmė didelė neviltis, tačiau tada ji pajuto kažkieno tapšonimą per petį. Jamie atsisuko į jauną vaikiną ir net nespėjus jam ištarti nė žodžio, ji puolė atsiprašinėti už eilės sustabdymą ir paprašė daugiau nieko pikto dėl to nesakyti.

Visgi besišypsantis jaunuolis pasiūlė sumokėti už moters prekes. Jamie sunkiai tramdė ašaras, nes nebesitikėjo nieko gero tokioje beviltiškoje situacijoje. Nors moteris nelabai norėjo, kad už ją mokėtų nepažįstamas žmogus, ji jautėsi dėkinga už ištiestą pagalbos ranką.

Jamie susipažino su geradariu Matthew Jackson ir sužinojo, kad jis dirba netoliese esančiame sporto klube. Moteris pažadėjo kurią dieną užsukti ir atiduoti skolą už sumokėtas prekes.

Reklama

Nusišypsojęs dar plačiau Matthew moters paprašė tik vienos paslaugos. Jis norėjo, kad Jamie kada nors padėtų kitam žmogui, kuris atsidurs panašioje situacijoje.

Net ir praėjus savaitei Jamie negalėjo pamiršti gražaus vaikino poelgio, todėl nusprendė paskambinti į sporto klubą ir papasakoti, kokį nuostabų darbuotoją jie turi.

Reklama

Tačiau kai Jamie pradėjo pasakoti įsimintinos dienos įvykius, kitame ragelio gale ji išgirdo verksmą. Vaikino kolegė pranešė, kad Matthew žuvo siaubingoje avarijoje, kuri įvyko nepraėjus nei parai po lemtingo susitikimo parduotuvėje.

Jamie patyrė tikrą šoką. Ji negalėjo patikėti tuo, kad toks nuostabus žmogus paliko šį pasaulį taip anksti…

Moteris taip pat sužinojo, kad Matthew per savo trumpą gyvenimą yra padėjęs daugybei nepažįstamų žmonių.

Tą pačią akimirką Jamie pajuto, kad privalo visiems papasakoti šio jauno vaikino istoriją, bei taip jį pagerbti.

Reklama

Moteris sukūrė Facebook puslapį, pavadinimu “Matthew palikimas”, kuriame ji kvietė visus žmones skleisti gerumą ir Matthew atminimui padaryti po vieną gerą darbą. Jamie net nenutuokė, kad jos kuklus noras taip įkvėps pradžioje šimtus, paskui tūkstančius ir galiausiai dešimtis tūkstančių žmonių.

Reklama

Puslapyje žmonės pradėjo dalintis savo gražiomis istorijomis, kurios vyko net kitame pasaulio gale. Jamie be galo džiaugėsi, kad jos projektas pavyko ir Matthew paskutinis geras darbas sukūrė ilgą ir tvirtą gerumo grandinę, kurią žmonės tęsia iki šiol.

Šiandien moteris sako, kad Matthew iš pagrindų pakeitė jos gyvenimą. Tai tik dar kartą įrodo, kad maži geri darbai gali ne tik praskaidrinti kažkieno dieną, bet ir pakeisti gyvenimą.

Reklama