Skip to main content

Moteris parduotuvėje sumokėjo už vyro pirkinius, nes jis pamiršo savo piniginę. Tačiau po kelių savaičių ji liko šokiruota sužinojusi, ką padarė tas pats vyras

Amerikietė Tracy Warshal visą gyvenimą stengiasi padėti žmonėms. Ir visai nesvarbu, ar tai artimieji, ar visiškai nepažįstami žmonės. Prieš kurį laiką moteris stovėjo parduotuvės eilėje, kai pastebėjo, kad priekyje stovintis vyriškis labai sunerimo.

Reklama

Nepažįstamas vyras pradėjo kraustyti savo kišenes ir ieškoti piniginės, tačiau jos nepavyko rasti. Jis suprato, kad greičiausiai piniginę paliko namie. Tracy nusprendė sumokėti už vyro pirkinius, kurių vertė buvo vos 7 doleriai.

Vyras labai nustebo, kad pagalbos ranką jam ištiesė visiškai nepažįstama moteris. Pati Tracy per daug nesureiškmino savo gražaus poelgio ir atsisveikinusi su vyru palinkėjo jam gražios dienos. Tačiau tuo istorija nesibaigė…

Vos po kelių savaičių moteris darbe sulaukė labai keisto pranešimo.

Reklama

Moteriai buvo skirta padėka iš jos darbdavių, Piedmont Foundation instituto, kuris padeda vėžiu sergantiems žmonėms. Organizacija yra labai priklausoma nuo geraširdžių žmonių, tad Tracy labai nustebo sužinojusi, kad jos vardu buvo paaukota net 10 000 JAV dolerių.

Reklama

Paaiškėjo, kad pinigus paaukojo tas pats vyras, už kurio pirkinius moteris sumokėjo prieš kelias savaites. Tą dieną Tracy vilkėjo marškinėlius su savo darbovietės logotipu, todėl vyriškis lengvai ją rado. Prieš atsisveikindamas jis dar paklausė moters vardo, kurio pilnai užteko ją atsekti.

Išgirdusi šią naujieną Tracy labai apsidžiaugė, nes paaukoti pinigai leis pasirūpinti ne vieno paciento sveikata. Šios moters istorija tapo puikiu pavyzdžiu, kaip atiduotas gerumas grįžta su kaupu.

Tracy tikisi, kad jos istorija įkvėps ir kitus žmones daryti gerus darbus.

Reklama

Nors moteris be galo džiaugėsi nepažįstamo vyro gerumu, tuo stebuklai nesibaigė. Prekybos centro “Aldi“ vadovai, kuriame moteris ir sumokėjo už vyro pirkinius, nusprendė padovanoti Tracy galimybę apsipirkinėti visiškai nemokamai metus laiko. Be to parduotuvių tinklas padvigubino anoniminio vyriškio auką ir taip pat paaukojo 10 000 dolerių vėžiu sergantiems žmonėms.

Net sunku patikėti, kokį stebuklą sukūrė parodytas moters gerumas…

Istorijos vaizdo įrašas:

Reklama