Skip to main content

Neįgalus vyras pastebėjo, kad pametė piniginę su paskutiniais savo pinigais. Jis nesitikėjo nieko atgauti, tačiau kitą dieną patikrinęs namų kamerą jis pamatė netikėtą vaizdą

Makhia ir Makyla Vincent, 14-metės seserys dvynės iš Detroito, eidamos į mokyklą pastebėjo kai ką neįprasto sniege. Priėjusios arčiau jos pamatė, kad po sniegu guli pamesta piniginė. Kaip ir tikriausiai kiekvienam iš mūsų, joms knietėjo pasilikti radinį, kuris jas praturtintų keliais šimtais dolerių. Tačiau ištraukusios dokumentus jos suprato, kam priklauso ši piniginė.

Reklama

Tai buvo neįgalaus jūrų pėstininkų veterano vardu Marc Walsh nuosavybė, kurią jis pametė eidamas namo iš parduotuvės. Vyras pastebėjo, kad pametė savo piniginę ir iš karto nuliūdo, nes jis nė neįsivaizdavo į kieno rankas pateks jo pamesti paskutiniai keli šimtai dolerių.

Tuo pat metu vyras pergyveno, kaip reikės išgyventi likusį mėnesį be paskutinių pinigų iš gaunamos pašalpos ir atsitiktinių darbų, kurių vyras gauna labai retai dėl neįgalumo. Nežinodamas nei į kur kreiptis pagalbos ieškant piniginės, vyras bandė susitaikyti su nuostoliais ir tiesiog gyventi toliau. Tačiau kitą dieną po nelaimingo nutikimo jis gavo pranešimą į savo telefoną.

Reklama

Kol jo nebuvo namie, į jo duris kažkas skambino. Marc turėjo išmanų durų skambutį su kamera, kurią galima buvo patikrinti nuotoliniu būdu. Jis nustebo pamatęs ekrane dvi juodaodes paugles, tiesiančias kažką link kameros objektyvo. Vyras greitai suprato, kad tai – jo pinigninė. Mergaitės paliko Marc turtą saugioje vietoje prie jo namų ir išėjo.

Reklama

Namo grįžęs vyras patikrino jam sugrąžintą piniginę ir labai nustebo, kad absoliučiai niekas nebuvo dingę. Jis pajuto labai didelį dėkingumą paauglėms, iš kurių įprastai jis nesitikėtų tokio kilnaus ir nuoširdaus poelgio. Vyras nusprendė, kad nori surasti mergaites ir asmeniškai joms padėkoti už sąžiningumą ir gerumą, tad jis kreipėsi į vietinę žiniasklaidą papasakodamas tai, kas jam nutiko.

Žurnalistams labai patiko tokia pozityvi įvykio atomazga ir jie su mielu noru pasidalino vaizdo įrašu viešai su tikslu sužinoti geradarių tapatybę. Makhia ir Makyla labai nustebo pamačiusios savo atvaizdą televizijoje, tačiau joms buvo malonu, kad jos buvo giriamos už jų padarytą gerą darbą.

Reklama

Kai kartu su televizijos komanda Marc susitiko su paauglėmis, jų buvo paklausta, kodėl jos pasielgė sąžiningai ir nusprendė grąžinti piniginę teisėtam jos savininkui. Mergaitės prisipažino, kad jų senelis buvo karo veteranas. Pamačiusios Marc asmeninius dokumentus ir neįgalumo pažymėjimą jos iš karto žinojo, kad privalo pasielgti teisingai.

Reklama

Jei mūsų seneliui būtų taip atsitikę, mes irgi norėtume, kad kiti žmonės pasielgtų garbingai ir grąžintų jam jo pamestą daiktą”– pasakojo paauglės. Marc buvo labai laimingas žinodamas, kad auga tikrai gera ir sąžininga karta, tad kaip padėką jis asmeniškai skyrė mergaitėms piniginį atlygį.

Ne iš pasiturinčios šeimos kilusios mokinės su džiaugsmu priėmė atlygį ir prasitarė, kad didžiąją dalį pinigų jos taupys ateičiai. Ši istorija yra puikus pavyzdys, kai sąžiningumas ir gerumas atsiperka. Ne veltui sakoma – elkis su kitais taip, kaip pats norėtum, kad su tavimi (ar šiuo atveju su tavo artimaisiais) pasielgtų.

Reklama