Skip to main content

Vyras ėjo pro stovėjimo aikštelę, kai viename automobilyje pamatė šokiruojantį vaizdą. Nieko nelaukęs jis išdaužė langą ir prisidarė didelių problemų

Tai turėjo būti įprasta diena amerikiečiui Richard Hill, tačiau viskas baigėsi labai dramatiškai. Vyras ėjo pro prekybos centro aikštelę, kai pamatė vieno automobilio viduje užrakintus du šunis. Lauke svilino milžiniškas karštis, o viduje uždaryti šunys siaubingai kentė. Richard suprato, kad vienintelė išeitis yra išdaužti langą ir išgelbėti gyvūnus.

Reklama

Šunų šeimininkas nepaliko nei vieno praviro lango, o durys buvo užrakintos. Richard dar bandė surasti automobilio savininką, tačiau jo neradus liko vienintelė išeitis – daužti langą, kol dar nebuvo per vėlu.

Po kurio laiko į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, o Richard paaiškino, kas nutiko. Nors situacija buvo labai rimta, pareigūnai pasakė, kad vyras neturėjo teisės to daryti. Richard buvo šokiruotas…

“Maniau, kad policijos pareigūnai bus mano pusėje. Bandžiau surasti automobilio savininką, tačiau nepavyko to padaryti. Negalėjau žiūrėti, kaip šuniukai kenčia, todėl išdaužiau langą“ – pasakojo jis.

Reklama

Labiausiai Richardą nuliūdino tai, kad gyvūnų šeimininkas net negavo baudos.

“Absurdiškiausia tai, kad aš gavau šaukimą į teismą už chuliganišką elgesį, o šunų šeimininkas net neliko nubaustas“ – sakė vyras.

Nepaisant to, kad Richard susidūrė su problemomis, kitą kartą jis padarytų tą patį.

Reklama

“Kitą kartą viską daryčiau taip pat“ – sakė jis. “Tik išsitraukčiau mobilųjų telefoną ir viską filmuočiau. Turėčiau akivaizdžius įrodymus, nes dabar automobilio savininkas sako, jog stoglangis buvo plačiai atvertas“.

“Aš tiesiog norėjau padėti šuniukams ir viskas“ – sakė Richard.

Už savo herojišką poelgį vyras turėtų būti pagirtas, o ne nubaustas…

Reklama