Skip to main content

Valgyklos darbuotoja nustebo, kai jai liepė išeiti į mokyklos stovėjimo aikštelę. Pamatytas vaizdas ją tiesiog apstulbino

Visi gyvenime susiduriame su sunkumais, tačiau kai kuriuos bėdos užgula ypatingai sunkiai. Cheryl Stewart ilgus metus dirbo mokyklos valgykloje, kur ją mylėjo daugybė mokinių ir mokytojų. Cheryl taip pat dirba dar du valytojos darbus.

Reklama

Visi, kas pažįsta šią moterį žino, kad nors ji dirba nuo saulėtekio iki saulėlydžio, ji atiduotų paskutinius marškinius tam, kam to reikėtų. Pastaruoju metu ją ir jos vyrą užklupo didesni sunkumai, kurie jos gyvenimą padarė dar sudėtingesnį. Pati Cheryl sėkmingai prieš keletą metų įveikė žarnyno vėžį, o jos vyras dabar kovoja su vilklige.

Moteris net suplanavo per kasmetines Kalėdų atostogas atlikti ilgai planuotą operaciją, nes ji negali sau leisti pasiimti atostogų kitu metu. Laimei, ją supa irgi geri žmonės, kurie kreipėsi į vietinę žinių tarnybą, kuri kasmet įgaliota slaptojo Kalėdų senelio padeda žmonėms, kuriems labiausiai to reikia.

Reklama

Sužinoję Cheryl istoriją jie nedelsdami suorganizavo jai reikalingų dovanų. Šalia visų sveikatos problemų, neseniai nepataisomai sugedo jos senas automobilis. Dabar ji į darbus keliauja skolintu automobiliu, tad geradariai žinojo, kokios dovanos moteriai dabar labiausiai reikia.

Reklama

Į mokyklos stovėjimo aikštelę jie atriedėjo nauju automobiliu, skirtu Cheryl. Nieko nenutuokianti moteris buvo iškviesta į darbą nepaisant to, kad ji tą dieną jautėsi neypatingai gerai. Ji net neįsivaizdavo, kas tądien jos laukia.

Moteris pravirko gavusi vos 100 dolerių čekį – tai parodė, kiek nedaug jai suteikia didžiausią laimę ir dėkingumą. Tačiau kitoje dovanų dėžutėje moteris rado automobilio raktelius. Ji vos neapalpo iš laimės, o jos reakciją buvo įamžintame labai jautriame video reportaže.

Reklama

Ji kartu su geradariais nuskubėjo į lauką ir pamatė naujutėlaitį automobilį, apie kokį ji nė nebuvo svajojusi. Nors Cheryl niekada neprašė jokios pagalbos, ji buvo nepaprastai dėkinga žmogui, kuris pasiūlė slaptajam Kalėdų seneliui aplankyti būtent ją. Jos tikėjimas žmonių gerumu tą dieną buvo atstatytas. 

Žinių reportažas:

 

Reklama