Skip to main content

Jaunas vaikinas ėjo pro stovėjimo aikštelę, kai jo dėmesį atkreipė vienas automobilis. Priėjęs arčiau jis pamatė sukrečiantį vaizdą, kuris privertė nedelsiant daužti stiklą

Nepaisant to, kad žiniasklaidoje nuolat girdime informaciją, jog karštą vasaros dieną jokiu būdu negalima palikti vaikų vienų automobilyje, vis dar pasitaiko tokių atvejų, kurie baigiasi tragiškai.

Dažniausiai tėvai mano, kad automobilyje palikti vaikai yra visiškai saugūs, tačiau statistika byloja ką kitą…

Reklama

Prieš kurį laiką buvo užfiksuotas dar vienas atvejis, kai karštą vasaros dieną mažylis buvo paliktas visiškai vienas automobilyje. Laimei, pro šalį ėjo dvylikametis berniukas, kuris užkirto kelią tragedijai.

Ben Theriot kartu su savo mama ėjo pro parduotuvės stovėjimo aikštelę, kai išgirdo keistus garsus, sklindančius iš netoliese stovinčios transporto priemonės. Mama ir sūnus iš karto suprato, kad kažkas negerai ir nuskubėjo prie automobilio.

Įkaitusiame automobilyje sėdėjo dvimetis berniukas, kuris buvo labai išsigandęs. Tuo tarpu jo mama ramiai apsipirkinėjo parduotuvėje.

Ben pradėjo galvoti, kaip išgelbėti automobilyje įstrigusį vaiką. Tuomet jis pasiėmė tvirtinimo diržą ir iš paskutiniųjų stengėsi išdaužti priekinį automobilio stiklą. Tačiau viskas buvo sunkiau, nei Ben galėjo tikėtis…

Reklama

Galiausiai jis užlipo ant transporto priemonės ir kojomis išdaužė stiklą.

Ben ištraukė berniuką iš automobilio, o jo mama iškvietė policiją, kuri į įvykio vietą atvyko per kelias minutes.

Visi pajuto palengvėjimą, kai suprato, jog dvimečiui berniukui viskas gerai. Tačiau viskas galėjo baigtis tragiškai, jeigu ne Ben ir jo mama.

Reklama

Netrukus policija apklausė ir dvimečio berniuko mamą.

Moteris buvo įsitikinusi, kad jos sūnui negresia joks pavojus, nors lauke svilino daugiau nei 40 laipsnių karštis.

Dėl neatsakingo elgesio berniuko mama buvo nubausta 250$ bauda. Mažamečiui buvo leista vykti namo kartu su savo mama, tačiau socialinės tarnybos pažadėjo atidžiai stebėti moterį.

Ben yra tikras herojus!

Reklama