Skip to main content

Vyras stovėjimo aikštelėje pastebėjo senuką tupintį šalia savo automobilio. Tik priėjęs arčiau jis suprato, kas čia vyksta

“Meilė brangesnė už visus turtus. Ji yra deimantas, kurio net karaliai negali nusipirkti. Meilė – tai visas pasaulis, nors ją gali apkabinti abiem rankom“.

Tai labai gražūs žodžiai, tačiau ne visada gyvenime viskas būna taip paprasta…

Reklama

Štai kodėl visada labai malonu skaityti istorijas apie žmones, kurie parodo, kas yra tikra meilė, o mes iš to tik galime pasimokyti!

34-erių Tenesio gyventojas Brent Kelley atvyko į prekybos centrą su trimis savo vaikais, kai pastebėjo tai, kas privertė jį sustoti.

Pagyvenęs vyras tupėjo šalia savo automobilio ir šaukšteliu maitino žmoną.

Sutuoktiniai atrodė kur kas vyresni nei 80 metų, o lauke buvo alinantis 37 laipsnių karštis. Nepaisant savo amžiaus ir karščio, vyras leido savo žmonai pasimėgauti gaiviais ledais.

Reklama

“Tai yra puikus pavyzdys, kas yra tikra meilė. Lauke buvo milžiniškas karštis, tačiau šis vyras tupėjo šalia savo automobilio ir leido neįgaliai žmonai pasimėgauti ledais“ – Facebook paskyroje rašė Brent Kelley.

Netrukus nuotrauka tapo virusinė ir susilaukė šimtų tūkstančių teigiamų įvertinimų. Daugelis internautų pritarė Brent žodžiams.

Reklama

“Štai kas yra tikra meilė“ – parašė Gloria Jean James, atkartodama tai, ką jau sakė tūkstančiai žmonių prieš tai.

Brent pasidžiaugė, kad nuotrauka tapo tokia populiari, o vėliau su juo susisiekė ir poros sūnus.

“Poros sūnus teigė, kad jo tėvai labai džiaugėsi dėl visų gražių žodžių, kurių jie susilaukė. Tačiau tai yra tikra meilė!“ – sakė Brent.

Reklama