Skip to main content

Moteris ruošėsi sėsti į lėktuvą, kai pamatė ant žemės gulintį vyrą. Tik priėjusi arčiau ji suprato, kokia rimta situacija

Turbūt pasaulyje yra mažai dalykų, kurie būtų nuobodesni už laukimą oro uoste. Esate pavargę ir tiesiog norite grįžti namo, o jeigu dar skrydis atidedamas ar atšaukiamas, kartais tiesiog neįmanoma garsiai nesipiktinti.

Galbūt dėl to amerikietė Shaina Murry yra tokia unikali. Tą dieną moters skrydis nebuvo atidėtas, tačiau tai ji padarė savo noru. Vien tik tam, kad padėtų vyrui, kuriam skubiai prireikė pagalbos.

Dabar Shaina yra giriama visame pasaulyje už savo geraširdiškumą.

Reklama

Moteris ruošėsi skristi iš Dalaso/Fortvorto tarptautinio oro uosto, kai jos dėmesį patraukė keistas vyras. Jis gulėjo ant grindų ir atrodė labai blogai. Shaina nusprendė stabtelėti ir pasiteirauti, ar vyriškiui nereikia pagalbos.

“Buvo akivaizdu, kad kažkas negerai. Tačiau tiksliai negalėjau pasakyti kas“ – Facebook socialiniame tinkle rašė Shaina. “Uždaviau jam keletą klausimų ir supratau, kad reikia kviesti pagalbą“.

Vyras, vardu Will, ne kartą sakė, jog bijo praleisti skrydį, kol laukia pagalbos.

Jiems besikalbant Shaina suprato, kad Will yra autistas ir reikia jam padėti kitokiu būdu.

Reklama

Moteris nuramino nepažįstamą vyriškį ir pasakė, kad jis tikrai spės į lėktuvą. Tuo pačiu ji paskambino Willo mamai ir pranešė apie prastą sūnaus būklę.

Po kelių minučių atskubėjo ir medikai, kurie pastebėjo, jog Willui reikia maisto ir gėrimų, tačiau suabejojo, ar vyriškis gali skristi lėktuvu.

Reklama

Visgi Shaina buvo pasiryžusi padaryti viską, kad tik padėtų ką tik sutiktam vyrui.

“Pasikalbėjau su savo oro linijų atstovais, bei greitosios pagalbos medikais, kuriems paaiškinau, kad galiu išskristi ir vėliau. Pažadėjau papietauti su Willu ir pasirūpinti, kad jis be jokių problemų pakliūtų į savo lėktuvą“ – toliau socialiniame tinkle rašė Shaina.

“American Airlines“ skrydžių bendrovė sutiko su Shainos prašymu ir pavėlino jos pačios skrydį, už tai neprašydami jokios kompensacijos.

Oro uosto darbuotojai taip pat pasirūpino, kad moteris galėtų palydėti Willą iki pat jo vietos lėktuve.

Reklama

“Ši diena susiklostė ne taip, kaip planavau. Ji buvo kur kas geresnė. Papietavau su nuostabiu vyru iš Kentukio valstijos. Nors aš jo labai gerai nepažįstų, žinau, kad jis turi auksinę širdį, bei mylinčią mamą ir seserį“ – Facebooke rašė moteris.

Reklama

“Kartais mums visiems prireikia mažos pagalbos. Nepriklausomai nuo negalios, amžiaus ar socialinės padėties. Ačiū už šią nuostabią dieną, Willai“.

Nors daugelis žmonių tiesiog praėjo pro šalį, Shaina nesudvejojusi ištiesė pagalbos ranką nepažįstamam vyrui…

Reklama