Skip to main content

Parduotuvės darbuotojas pastebėjo, kad senutė perka tik konservuotą maistą. Senolės situacija šokiravo vyrą ir jis nusprendė padėti

Vietinė parduotuvė yra ta vieta, kur miestelio gyventojai susitinka dažniausiai. Ne vienus metus apsipirkinėdami toje pačioje parduotuvėje kai kurie žmonės užmezga artima ryšį su parduotuvės darbuotojas ar kitais pirkėjais. Camborne (Didžioji Britanija) miestelyje esančios parduotuvės vadybininkas Richard Allen susirūpino vienos moters situacija ir galiausiai ryžosi ją užkalbinti.

Reklama

Vyras pastebėjo, kad pastaruosius kelis mėnesius 87-erių moteris perka tik konservuotą maistą skardinėse. Žinoma, kartais toks maistas yra labai patogus ir greitas, tačiau jo maistingumas nė iš tolo neprilygsta šviežiai pagamintam maistui.

Pakalbėjęs su garbingo amžiaus ponia Richard sužinojo, kad ji namuose neturi nei orkaitės, nei mikrobangų krosnelės. O ir artimų giminaičių moteris neturi, kurie galėtų pasirūpinti. Parduotuvės vadybininkas suprato, kad privalo padėti šiai senutei.

Reklama

Vyras susitarė su netoliese esančios kavinės darbuotojais, kad jie reguliariai pristatytą karštą ir šviežiai pagamintą maistą senutei. Richard norėjo už viską sumokėti, tačiau garbingo amžiaus moteris neleido to padaryti, nes ir pati yra finansiškai pajėgi susimokėti už maistą. Parduotuvės vadybininkas padarė ir taip daug, tačiau norėjo padėti kažkuo daugiau.

Reklama

Richard sutvarkė senutės namų durų skambutį ir pasirūpino nauja mikrobangų krosnele, bei orkaite. Savo poelgiu vyras parodė, kad ne tik atsakingai žiūri į savo darbą ir parduotuvės klientus, tačiau ir kokios geros širdies žmogus yra.

Tuo tarpu kavinės darbuotojai nusprendė visiškai nemokamai pristatyti maistą senutei, kad ji turėtų daugiau pinigų kitiems dalykams.

Galima tik pagirti šį parduotuvės darbuotoją už nuostabų elgesį!

Reklama