Skip to main content

Parduotuvės eilėje prieš vyrą užlindo senukas. Situaciją mačiusi kasininkė negalvojo, kad vyras taip pasielgs su senoliu

Turbūt daugelis mūsų susierzina, kai laukiant eilėje prie kasos užlenda kitas žmogus. Ir tai visai nenuostabu – juk niekam nepatinka stovėti ilgoje eilėje parduotuvėje. Tačiau yra ir tokių žmonių, kurie ne tik nesusierzina, bet ir padeda negražiai pasielgusiam žmogui. Danny Pineda yra puikus to pavyzdys.

Reklama

Valčių nuomos verslą turintis vyras stengiasi gyventi kuo labiau atsipalaidavus, todėl visiškai nepyko, kai garbaus amžiaus vyriškis užlindo priešais jį eilėje prie kasos. Danny ne tik nepyko, bet ir pasielgė taip, kaip niekas nesitikėjo…

Vėliau “Facebook“ socialiniame tinkle Danny pasakojo, kad senukas greičiausiai net nepastebėjo, kad jis taip laukia eilėje, nes stovėjo kelių metrų atstumu nuo priešais esančio pirkėjo.

“Stovėjau parduotuvės eilėje, kad galėčiau atsiskaityti už savo prekes, laikydamasis kelių metrų atstumo nuo priešais esančio pirkėjo. Netrukus priešais mane užlindo šis garbaus amžiaus vyriškis. Atrodė, kad jis manęs net nepastebėjo. Tačiau aš dėl to nė kiek nesijaudinau“ – rašė Danny.

Reklama

Netrukus kasininkė nuskenavo senuko pirkinius, tarp kurių buvo tik pienas ir sausainiai. Tačiau tada vyras suprato, kad paliko savo piniginę namie ir labai susigėdo.

“Kai atėjo laikas susimokėti, senukas įkišo ranką į galinę kišenę ir suprato, kad pamiršo pasiimti savo piniginę. Jis atrodė labai susigėdęs ir nusivylęs“ – toliau pasakoja Danny.

Reklama

Ilgai negalvojęs Danny nusprendė padėti senukui. Jis įkišo savo banko kortelę į skaitytuvą ir sumokėjo už nepažįstamojo prekes. Pagyvenęs vyras negalėjo patikėti, kad pasaulyje dar yra tokių gerų žmonių.

“Priėjau arčiau ir pasakiau kasininkei, kad sumokėsiu už šio vyro produktus. Senukas man nuoširdžiai padėkojo ir išėjo iš parduotuvės“.

Netrukus atėjo ir Danny eilė susimokėti už savo prekes. Kasininkei, kuri matė visą situaciją, pasidarė smalsu, kodėl Danny buvo toks malonus vyrui, kuri užlindo priešais jį eilėje.

Reklama

Danny atsakė paprastai:

“Tikiuosi, kad jei vieną dieną ir mano tėtis pamirš piniginę, kas nors jam nupirks sausainių ir pieno“.

Galima tik pasidžiaugti, kad pasaulyje vis dar yra tokių gerų žmonių, kaip Danny…

Reklama