Skip to main content

Kasininkė užsipuolė senutę, kad ji bereikalingai naudoja plastikinius maišelius. Tačiau pritrenkiantis senolės atsakymas akimirksniu užčiaupė piktą kasininkę

Ekologija yra viena aktualiausių šių dienų temų. Kasdienis mūsų elgesys lemia klimato atšilimą, planetos užterštumą bei natūralios gamtos plotų traukimąsi. Kai kurie jaunosios kartos atstovai tvirtina, kad anksčiau žmonės visiškai nekreipė dėmesio į aplinką, tačiau ar jie tikrai teisūs?

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Garbingo amžiaus moteris apsipirkinėjo prekybos centre ir sulaukė labai nemalonaus kasininkės komentaro dėl naudojamų plastikinių maišelių. Kasininkė aiškiai pabrėžė, kad reikėtų naudoti mažiau plastiko ir savo pasisakymu sugėdino senutę.

– Ar bent nutuokiate, kaip šie plastikiniai maišeliai kenkia gamtai? Turėtumėt labiau rūpintis planeta ir prisidėti prie žaliosios iniciatyvos, – gana piktai pasakė kasininkė.

Asociatyvi nuotrauka

Senutė šiek tiek pasimetė, nes per ilgus metus apsipirkinėjant toje pačioje parduotuvėje niekada nesulaukė pikto komentaro dėl savo elgesio.

– Mano laikais nebuvo jokių žaliųjų iniciatyvų, – ramiai atsakė senutė.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

– Tame ir yra didžiausia problema. Jūsų karta visiškai nesirūpino gamtos išsaugojimu ateinančioms kartoms, – dar kartą senutę sugėdino kasininkė.

– Na, anksčiau turėjome pieno, limonado ir alaus butelius, kuriuos grąžindavome atgal į parduotuvę. Jie būdavo išplaunami ir grąžinami atgal į rinką. Tai buvo tikrų tikriausias žaliavos perdirbimas. Tačiau taip, mes neturėjome žaliosios iniciatyvos. Mes kiekvieną dieną judėjome, todėl mums nereikėjo jokių sporto salių ar bėgimo takelių. Kadaise plovėme kūdikių sauskelnes, nes nebuvo jokių vienkartinių, kurios šiais laikais masiškai keliauja į sąvartyną. Mūsų skalbiniai buvo džiovinami tikrų tikriausia ekologiška saulės ir vėjo energija.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Tačiau taip, mes neturėjome žaliosios iniciatyvos. Savo namuose turėjome po vieną mažą televizorių ir radiją. O dabar kiekvienuose namuose būna bent po kelis. Virtuvėje mes viską darėme savo rankomis, kai dabar tai padaro elektriniai prietaisai. Tačiau taip, mes neturėjome žaliosios iniciatyvos, – užbaigė senutė.

Garbingo amžiaus moteris susidėjo pirkinius ir aukštai iškelta galva paliko parduotuvę. Kasininkė negalėjo ištarti nė žodžio…

Ar sutinkate su senutės žodžiais?

Asociatyvi nuotrauka
Reklama