Skip to main content

Daug žmonių slaugytojai sakė, kad ji nieko kito nedaro, tik kaip plauna senų žmonių užpakalius. Tačiau merginos atsakymas visus užčiaupė

Sara Rodriguez Martinez dirba slaugytoja vienoje Madrido ligoninėje. Moteriai labai patinka šis darbas, tačiau ji yra nusivylusi, jog ši profesija nėra pakankamai vertinama. Sara nuolat sulaukia ne pačių gražiausių replikų, tačiau labiausiai žeidžia, kai žmonės sako, jog ji nieko nedaro, tik plauna senų žmonių užpakalius.

Reklama

Sara kartu su savo kolege parašė atvirą laišką socialiniame tinkle Facebook ir jis išplito visame pasaulyje.

Moteris jautėsi įpareigota apginti savo profesiją, nes daugelis paprasčiausiai nesupranta, iš ko susideda šis darbas.

Ji dirba su žmonėmis, kurie nusipelno pagarbos ir meilės.

“Šiandien ir vėl išgirdau standartinę frazę, kad savo darbe plaunu tik užpakalius. Ir tai girdžiu ne pirmą, ir ne paskutinį kartą. Aš privalau žmonėms papasakoti apie savo profesiją, kuria be galo didžiuojuosi.

Taigi, ponai ir ponios: aš didžiuojuosi galėdama žmonėms nuplauti užpakalius, nukirpti nagus, išplauti galvą, aprengti, nuprausti, pavalgydinti ir tiesiog pasirūpinti būtiniausiais dalykais. Jie to negali padaryti patys, tačiau jums tai tik “užpakalio plovimas“.

Reklama

Jau gerokai pavargau nuo visų tų pasisakymų apie mano profesiją. Taip, galbūt aš nesu pakankamai gabi, jog būčiau bankininkė ar inžinierė, tačiau mano profesija yra labai svarbi.

Tikiu, kad daugumai jūsų sunku suprasti šį darbą, kai niekada nereikėjo slaugytojos, kuri jumis pasirūpintų. Linkiu, kad jums niekada ir nereikėtų žmogaus, kuris “nuplautų užpakalį“.

Reklama

Tačiau jeigu ir prireiktų pagalbos, aš visada su savo kolegomis būsiu šalia. Kiekvieną dieną stengiuosi palengvinti kitų žmonių gyvenimą ir darau tai su šypsena veide!

Turite suprasti, kad kiekvienas darbas yra vertas pagarbos…“.

Šis problema yra opi ne tik Ispanijoje, bet ir Lietuvoje. Vietoj to, kad įžeisti sunkiai dirbančius slaugytojus, turėtume jiems būti be galo dėkingi…

Reklama