Skip to main content

Per miegus pradėjusi kalbėti moteris atskleidė savo siaubingą paslaptį, o ją išgirdo šalia gulėjęs sutuoktinis. Vyrui neliko nieko kito, kaip tik skubiai vykti į policiją

Tikriausiai visi esame bent kartą kalbėję per miegus ir tame nėra nieko blogo. Tačiau viskas gali būti kur kas blogiau, jei atskleidžiate kokias nors savo paslaptis, o šalia esantis žmogus jas išgirsta. Tai puikiai gali patvirtinti Didžiosios Britanijos gyventoja Ruth Fort.

Reklama

Prieš kurį laiką moteris kartu su savo vyru Anthony atostogavo Meksikoje. Jau tada vyrui kilo įtarimas, kai žmona leido sau pramogauti ne pagal kišenę. Tačiau Ruth gynėsi, kad slapčia taupė pinigus kelionei ir nėra dėl ko nerimauti. Tačiau tiesa buvo visiškai kitokia…

Ruth Fort prižiūrėjo senus žmones ir jos atlyginimas nebuvo itin didelis. Tai puikiai žinojo ir sutuoktinis Anthony, todėl jam kilo įtarimas, kai per atostogas ji pradėjo taškyti pinigus į kairę ir į dešinę.

Moteris sugalvojo pasiaiškinimą ir vyras kuriam laikui nusiramino, tačiau praėjus keturioms savaitėms Ruth pradėjo kalbėti per miegus ir atskleidė liūdną tiesą.

Reklama

Paaiškėjo, kad Ruth pasisavino pinigus iš senos moters, kuria rūpinosi. Iš pradžių Anthony nenorėjo tuo patikėti, tačiau tada pažvelgė į žmonos rankinę ir jam neliko jokių abejonių. Joje buvo senos moters banko kortelė.

Anthony jautėsi siaubingai ir nematė kitos išeities, kaip nueiti į policiją ir įduoti savo žmoną.

Reklama

“Aš labai myliu Ruth, tačiau negaliu ignoruoti to, ką ji padarė. Man net bjauru pagalvoti, kaip galima šitaip elgtis su pažeidžiamu žmogumi. Privalėjau apie tai pranešti policijai“ – sako Anthony.

Vėliau paaiškėjo, kad Ruth žinojo senutės kortelės PIN kodą ir pasisavino 7,200£. Už tai jai buvo skirta 16 mėnesių lygtinė laisvės atėmimo bausmė.

Tiesa anksčiau ar vėliau vis vien išaiškėja…

Reklama