Skip to main content

Studentas rado įlenkimą savo automobilio priekyje ir dėl to stipriai įtūžo. Tačiau tada jis pastebėjo už valytuvo užkištą raštelį, kuris pakeitė visą situaciją

Andrew Sipowicz iš Niujorko valstijos visą savo gyvenimą troško savo svajonių automobilio. Ford Mustang automobilio plakatai kabojo jo kambaryje nuo vaikystės. Kai vaikinas pradėjo lankyti koledžą, jo tėvai mokėjo už jo mokslus, todėl automobiliui jam teko užsidirbti pačiam.

Reklama

Dirbant ne pilnu etatu Andrew sugebėjo susitaupyti tik dalį sumos automobiliui. Tačiau tėtis jam pažadėjo, jei jis pagerins savo rezultatus koledže ir gaus stipendiją, jiedu su mama prisidės prie automobilio. Tad studentas pasistengė ir išpildė savo svajonę – jis nusipirko 2012-ų metų raudoną Ford Mustang.

Jūs galite tik įsivaizduoti, koks įsiutis apėmė Andrew kai jis pamatė nemažą įlenkimą savo automobilio priekyje. Jis negalėjo patikėti, kad kažkas įvažiavo į jo automobilį ir paspruko iš įvykio vietos.

Reklama

Tačiau tada jis pastebėjo raštelį, užkištą už valytuvo.

Jeigu jums įdomu, kas nutiko – 449 mokyklinis autobusas įlenkė jūsų automobilį. Jis sustoja šioje vietoje kasdien 5 valandą ir išleidžia mane.”

Reklama

Liudininko raštelyje buvo net nupieštas autobusas su išsigandusiais mokiniais jame, kas iš karto prajuokino Andrew. Laiškas buvo pasirašytas anonimiškai – Andrew tik žinojo, kad tai vietinės mokyklos šeštos klasės mokinys(-ė). Vaikino pyktis greitai transformavosi į gerą nuotaiką ir dėkingumą slaptam liudininkui.

Jis tada galėjo kreiptis į autobusus administruojančią įmonę, kuri be jokių problemų sutiko padengti automobilio taisymo išlaidas. Jie taip pat pažadėjo, kad nusikaltęs vairuotojas bus atleistas už pabėgimą iš įvykio vietos.

Reklama

Tačiau čia istorija nesibaigė – Andrew susitiko su savo slapta gelbėtoja – tai buvo mergaitė, vardu Ziarra Griffin. Ji džiaugiasi, kad galėjo pagelbėti Andrew ir tuo, kad pasielgė teisingai. Tokioje situacijoje dažnai žmonės nusisuka ir nesivelia ne į savo reikalą. Tačiau ši vienuolikmetė parodė, kad sąžiningai pasielgti yra teisingiausia. Dėl savo poelgio ji buvo apdovanota, o iš jos moralinių vertybių pasimokė net jos pačios mama.

Reklama