Skip to main content

Moteris skubėjo į darbą, tačiau priekyje lėtai “vilkosi“ automobilis. Ji jau norėjo išlieti pyktį, bet tada perskaitė kas parašyta ant automobilio stiklo

Hailey stengėsi nepavėluoti į darbą, tačiau priešais ją važiuojantis automobilis judėjo netgi mažesniu nei leistinu greičiu. Žinoma, moteris šiek tiek susierzino, kad priekyje esantis automobilis velkasi kaip vėžlys.

Reklama

Po kurio laiko Hailey teko sustoti prie raudono šviesoforo signalo. Būtent tada moteris pamatė, kad ant to pačio automobilio stiklo yra užklijuotas raštelis. Vos tik Hailey perskaitė kas ten parašyta, ji iš karto pakeitė savo nuomonę apie lėtai važiuojantį vairuotoją.

Grįžusi namo moteris pasidalino istorija Facebook socialiniame tinkle, kuri priverčia susimąstyti kiekvieną…

“Šį rytą teko skubėti į darbą, tačiau priešais mane važiuojantis automobilis judėjo labai lėtai. Ant jo galinio stiklo buvo užklijuotas lapas su tekstu: “Dar tik mokausi. Atsiprašau, jei per mane pavėluosite“.

Man užteko tik perskaityti šį tekstą ir akimirksniu tapau kantresnė.  Nepaisant to, kad važiavome labai lėtai.

Reklama

Vėliau uždaviau sau klausimą: ar būčiau išlikusi tokia kantri, jei nebūčiau perskaičiusi to užrašo? Drąsiai galiu pasakyti – NE. Dažnai mes net nežinome, ką kitas žmogus išgyvena. Mes nežinome, su kokiomis problemomis jis susiduria.

Juk gatvėje nesutiksite žmonių su marškinėliais, ant kurių parašyta: “praradau savo vaiką“, “esu prislėgtas“, “išgyvenu skyrybas“ ar “sergu vėžiu“.

Jei tik mes turėtume galimybę skaityti kitų žmonių mintis ir žinotume, ką jiems tenka išgyventi, daugeliu atvejų būtume kur kas kantresni ir malonesni.

Reklama

Tačiau ar mums privaloma žinoti kitų žmonių mintis, kad būtume malonesni?

Manau, kad kiekvieną dieną turėtume elgtis maloniai. Ir visai nesvarbu, ar žinome ką jie išgyvena, ar ne. Būkite gyvenime šiek tiek kantresni!“.

Daugelis žmonių turėtų įsiklausyti į Hailey žodžius. Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi…

Reklama