Skip to main content

Vėžiu serganti moteris paprašė padavėjos atnešti sąskaitą už maistą. Tačiau ji pravirko pamačiusi, kas parašyta ant sąskaitos

2016 metai buvo patys blogiausi per visą Jerinos Edwards gyvenimą. Moteriai buvo diagnozuotas krūties vėžys, tačiau ji neketino lengvai pasiduoti šiai siaubingai ligai.

Likus keliems mėnesiams iki suplanuotos operacijos, Jerina kartu su šeima apsilankė mėgstamoje kavinėje. Čia ji sulaukė raštelio nuo nepažįstamo vyro, kuris sujaudino iki širdies gelmių…

Reklama

Visų pietų metu moteris ir jos artimieji nežinojo, kad yra stebimi.

Dėl sunkios ligos gydymo Jerina tuo metu jau buvo netekusi savo gražių plaukų.

Papietavusi šeima paprašė padavėjos atnešti sąskaitą, tačiau ji atsakė: “Jūsų sąskaita jau apmokėta“.

Šeimą aptarnavusi padavėja pasakė, kad sąskaitą apmokėjęs vyras paliko Jerinai žinutę ant čekio.

Joje buvo rašoma: “Prieš penkis metus vėžys pasiglemžė mano mylimą žmoną. Žinau, kaip sunku tai išgyventi. Vaišinu jumis pietumis“.

Reklama

Pasak Jerinos, nepažįstamas vyras apie jos ligą suprato iš prarastų plaukų. Norėdama atsidėkoti geros širdies nepažįstamajam, moteris nufotografavo žinutę ir pasidalino nuotrauka “Facebook“ socialiniame tinkle. Geraširdžio vyro poelgis sujaudino tūkstančius žmonių visame pasaulyje.

Po to, kai istorija išplito socialiniame tinkle, nepažįstamasis susisiekė su Jerina.

Reklama

Paaiškėjo, kad vyro žmonos gyvybę pasiglemžė kaulų vėžys 2012 metais. Jis turi tris vaikus, kurie buvo maždaug Jerinos amžiaus, kai neteko savo mamos.

Vyras atskleidė, kad tai buvo pati skaudžiausia akimirka per visą gyvenimą.

Geraširdis vyras puikiai žinojo, kad jo gražus poelgis neišgydys Jerinos vėžio, tačiau jis labai norėjo pamaloninti moterį sunkiu gyvenimo momentu.

Ši istorija yra labai jautri, tačiau šiandien galime pasidžiaugti, jog Jerinai pavyko įveikti sunkią ligą!

Reklama