Skip to main content

Moteris išsikvietė meistrą sutvarkyti internetą namuose, tačiau vienu metu ji pravirko pamačiusi, kaip vyras pasielgė su jos sūnumi

Daugelis tėvų sutiks, kad vaiko auginimas yra ne tokia ir lengva užduotis. Kiekvieną dieną reikia suderinti namų ruošos darbus su visais vaikų poreikiais ir tikrai ne visada tai pavyksta padaryti.

Tačiau dar sunkesnės užduotys tenka tėvams, auginantiems neįgalius vaikus. Laimei, šiame pasaulyje vis dar yra gerų žmonių, kurie ištiesia pagalbos ranką.

Reklama

Džesika yra ne visą darbo dieną dirbanti slaugytoja, kuri augina du vaikus – Sailor ir Sunny. Tačiau jos sūnus Sailor nėra įprastas berniukas. Ilgai bandžius pastoti, Džesikai ir jos vyrui Drew buvo pranešta, kad vienintelė išeitis yra įsivaikinti. Taip jų gyvenime atsirado Sailor.

Tačiau neilgai trukus sutuoktiniai pastebėjo berniuko sveikatos problemas.

“Mano sūnus gimė turėdamas regos nervo hipoplaziją, o tai reiškia, kad jo regos nervai visiškai nesusiformavo gimdoje ir dėl to jis yra aklas. Sailor taip pat turi problemų su traukuliais. Galima tik pasidžiaugti, kad mes turime puikią pediatrų, neuorologų, endokrinologų, oftalmologų ir gastroenterologų komandą, kuri padeda atidžiai stebėti jo sveikatą“ – pasakoja Džesika.

Reklama

Moteris prideda, kad Sailor turi tam tikrų vystymosi problemų, todėl negali pranešti apie būtiniausius savo poreikius: alkį ar skausmą.

Vienas rytas mažam berniukui buvo ypatingai sunkus. Sailor nesustodamas verkė, o jo mama buvo užkrauta kitais darbais ir dar reikėjo pasirūpinti jaunesne seserimi. Tą patį rytą į jų namųs atvyko telekomunikacijų bendrovės specialistas sutvarkyti interneto gedimo, tačiau kaip sako pati Džesika, jis pateko į tikrą “beprotnamį“.

Reklama

Kaip ten bebūtų, šis meistras padarė viską, kad padėtų pavargusiai mamai…

Vėliau moteris parašė padėkos laišką savo interneto tiekėjui.

“Šiandien jūsų darbuotojas Robertas atvyko į mano namus sutvarkyti interneto ir pajungti televiziją. Jis papuolė į tikrą “beprotnamį“. Mano sūnui Sailor yra trys metai, tačiau jis gimė turėdamas regos nervo hipoplaziją, dėl kurios yra aklas. Jis negali pranešti apie savo būtiniausius poreikius, o šiandien jam buvo labai sunki diena. Sūnus verkė visą rytą…

Aš stengiausi jį nuraminti, tačiau tuo pačiu reikėjo pasirūpinti ir dvejų metų dukra. O ką jau kalbėti apie namų tvarkymą, indų plovimą ir skalbimą. Buvo labai sunki diena. Tačiau Robertui ši situacija nesukėlė jokių nepatogumų. Priešingai… Visas 45 minutes, kol atliko tvarkymo darbus, jis pralaikė mano sūnų ant rankų.

Reklama

Robertas priglaudė Sailor arti savęs ir jis kaip mat nusiramino. Tai buvo didžiulis palengvėjimas šiai pavargusiai mamai. Jūsų darbuotojas galėjo tik atlikti darbą ir išvažiuoti, tačiau jis padarė kur kas daugiau… Tai ne tik klientų aptarnavimas, tai žmogiškumas. Robertas yra vera atlyginimo pakėlimo… paaukštinimo… kažko! Jis yra jūsų įmonės turtas ir aš niekada nepamiršiu jo gerumo.

Pagarbiai, Džesika“.

Reklama

“Dėl savo aklumo Sailor neturi įprasto miego ciklo. Jis labai dažnai pabunda naktį, nes nežino, dabar diena ar naktis. Būtent prieš tai buvusią naktį jis visai nemiegojo“ – Džesika paaiškina, kodėl jos mažylis tą rytą buvo toks nelaimingas.

Vėliau moteris džiaugėsi, kad tiek daug žmonių perskaitė jos istoriją.

“Manau, kad gyvename pasaulyje, kuriame ir taip per daug naujienų apie politiką, smurtą ir narkotikus. Tokie dalykai visus paveikia itin neigiamai, todėl kartais reikia atkurti tikėjimą žmonija. Ši istorija yra apie tai, kaip vienas nepažįstamas žmogus daro kažką malonaus kitam, ir tai yra puikus įrodymas, kad pasaulyje vis dar yra nuostabių žmonių!“ – sako moteris.

Reklama