Skip to main content

Dviejų vaikų mama išsikvietė meistrą, kad šis sutvarkytų namų šildymo sistemą. Tačiau ji negalėjo patikėti savo akimis, kai pamatė sąskaitą už darbus

Dviejų vaikų auginimas reikalauja didelių pastangų. Ir visai nesvarbu, kokie geri jūsų vaikai bebūtų, namų ruošos darbai niekur nedingsta. Taigi, visada malonu turėti partnerį su kuriuo galima pasidalinti darbais.

Deja, bet Bridget Stevens neturi tokios galimybės. Jos vyras Bobby yra kariškis, kuris tarnauja užsienyje.

Reklama

Vieną dieną moteris pravėrė namų duris ir iš karto suprato, jog sugedo šildymo įrenginys.

Visi turintys nuosavus namus supranta, kad šildymo sistemos tvarkymas gali būti labai brangus. Bridget pačiai nepavyko išspręsti susidariusios problemos, todėl teko skambanti meistrui.

Moteris paskambino į santechnikos darbų įmonę, o jos savininkas Paul užsuko į Bridget namus pažiūrėti, ar gali kuo padėti.

Kol meistras darbavosi, moteris papasakojo apie savo vyrą tarnaujantį kariuomenėje.

Reklama

Po kelių dienų Bridget nuvažiavo į Paul ofisą susimokėti už suteiktas paslaugas. Tačiau ji patyrė šoką, kai pamatė pateiktą sąskaitą.

Kvite buvo parašyta: “Nėra šildymo. Vakarinis skambutis. Taikoma nuolaida. Viso mokėti: 1$“.

Vėliau moteris pasidalino visa istorija savo Facebook paskyroje.

Reklama

“Tai šiek tiek ilgesnis tekstas, tačiau noriu išreikšti padėką “Betlyn Heating and Cooling“ įmonei. Su berniukais grįžau į namus, kuriuose buvo vos 10 laipsnių šilumos. Nusprendžiau paskambinti į Betlyn įmonę, tačiau buvo jau vėlus vakaras, todėl nesitikėjau sulaukti pagalbos.

Galiausiai atsiliepė įmonės savininkas Paul, kuris kantriai pasakojo apie įvairius sprendimo būdus, tačiau nei vienas jų nepadėjo. Tuomet jis pasakė, kad netrukus atvyks į namus.

Paului besidarbuojant, papasakojau apie Bobby ir jo karinę tarnybą.

Reklama

Kai darbai buvo baigti, šiek tiek bijojau, kad viskas labai brangiai kainuos. Jis man padavė kvitą su 1$ suma. Norėjau duoti daugiau pinigų, tačiau Paul pasakė, kad visa tai yra niekis palyginti su tuo, kiek savęs atiduoda Bobby karinėje tarnyboje.

Ačiū tau labai, Paul Betlyn. Mano namuose ir vėl šilta!“.

Labai gražus ir kilnus vyro poelgis!

Reklama