Skip to main content

Mama atsisakė savo neįgalios dukros, tačiau po 20 metų pamatė vieną reportažą per televiziją ir negalėjo patikėti savo akimis

Kai kurios gyvenimo istorijos prasideda labai liūdnai, tačiau tikėjimas ir viltis viską sudėlioja į savas vietas. Viena tokia stebuklinga istorija prasidėjo 1992 metais Sibire.

1992 m. vasario 29 dieną mažame Rusijos kaime gimė mergaitė, kuriai tėvai davė Tatjanos vardą. Mažylė gimė turėdama retą anomaliją, dėl kurios neišsivystė jos blauzdos, kulkšnys, kulnai ir kiti pėdų kaulai. Buvo labai maža tikimybė, kad ji kada nors galės vaikščioti.

Reklama

Tuo metu abu Tatjanos tėvai buvo 17-os ir 18-os metų amžiaus, todėl buvo įsitikinę, kad negalės pasirūpinti naujagime dukra.

Taip mergaitė atsidūrė vaikų namuose Sibire, kur teko praleisti pačius košmariškiausius gyvenimo metus.

Tačiau vieną dieną viskas pasikeitė…

Amerikiečių pora Beth ir Steve Long pamatė Tatjanos nuotrauką tarptautinėje įvaikinimo bazėje ir išgirdę jos tragišką istoriją nusprendė padėti.

Sutuoktiniai nukeliavo į kitą pasaulio kraštą ir įsivaikino 13 mėnesių mergaitę.

Reklama

Naujieji tėvai parsivežė Tatjaną į Marilandą, kur ji rado gražius namus, bei mylinčią šeimą.

Mergaitei buvo duotas Džesikos vardas ir ji iš karto gavo geriausią medicininę priežiūrą.

Po penkių mėnesių mergaitės kojos buvo amputuotos ir jai teko pradėti mokytis vaikščioti su protezais.

Reklama

Džesika greitai pradėjo vaikščioti, tačiau ties tuo neketino sustoti…

Mergaitė susidomėjo sportu ir netrukus išmoko plaukti savo senelių baseine.

Labai greitai plaukimas tapo didžiausia Džesikos gyvenimo aistra! Mergaitės pastangos neliko nepastebėtos ir 2004 metais ji tapo jauniausia amerikiete, dalyvavusia parolimpinėse žaidynėse, kurios tais metais vyko Atėnuose.

Nepaisant savo jauno amžiaus, ji iškovojo tris aukso medalius!

Reklama

Tačiau tuo Džesikos Long sėkmė nesibaigė…  Ji ir toliau iškovojo medalius, gerino pasaulio rekordus ir labai greitai tapo viena geriausių plaukikių pasaulyje.

2012 metais, kai mergina varžėsi parolimpinėse žaidynėse Londone, jos biologiniai tėvai stebėjo varžybas iš savo namų Rusijoje.

Tuo metu jie dar nežinojo, kad plaukimo superžvaigždė yra jų dukra.

Reklama

Po Džesikos sėkmės Londone, Rusijos žurnalistai sužinojo apie jos neįtikėtiną gyvenimo istoriją ir sukūrė reportažą. Jo metu paaiškėjo, kad mergina norėtų susitikti su savo biologiniais tėvais ir taip prasidėjo jų paieškos.

Džesikos tėvai gyveno tame pačiame miestelyje, kaip ir prieš 20 metų.

Galiausiai mergina susitiko su savo mama, tėčiu, bei trimis broliais ir seserimis. Tai buvo labai emocingas susitikimas…

“Susipažinkite su mano šeima iš Rusijos. Aš juos myliu labiau, nei žodžiais galiu nusakyti. Dabar mano širdis yra visiškai pilna“ – Twitter paskyroje rašė plaukikė.

Kadaise niekas netikėjo, kad Džesikai pavyks kažką pasiekti šiame gyvenime, tačiau ryžtinga plaukikė paneigė visų prognozes. Ji įrodė, kad nieko nėra neįmanomo!

“Tai kelionė, kurios niekada nepamiršiu. Ši nuotrauka viską pasako… Aš ją labai myliu“ – savo paskyroje rašė Džesika.

Viltis miršta paskutinė, o šios nuostabios plaukikės istorija yra puikus to pavyzdys…

Reklama