Skip to main content

Šis santechnikas teikia savo paslaugas tik senoliams ir neįgaliems žmonėms. Tačiau visi jie pravirksta, kai pamato sąskaitą už atliktus darbus

Nors gyvenimas užsienio šalyse visada atrodo geresnis, tačiau kiekvienoje vakarietiškoje šalyje yra ir vargą patiriančių žmonių. Štai pavyzdžiui gyvenimas Jungtinėje Karalystėje nėra labai pigus, o įvairios kasdienės paslaugos, kaip apsilankymai pas stomatologą ar santechniko iškvietimas mažiausiai kainuoja kelis šimtus svarų.

Reklama

Kartais nutinka taip, kad neišvengiamai reikia kviesti specialistą, nors lėšų susimokėti gali ir trūkti… Tad santechniku dirbantis James Anderson iš Lankašyro grafystės nusprendė veikti kitaip, nei jo kolegos.

Jis pradėjo teikti paslaugas sunkiai besiverčiantiems neįgaliesiems ir senoliams, tačiau įteikiant sąskaitas jo klientai apmokėjimo laukelyje mato tik nulius. Vyras įsteigė ne pelno siekiančią organizaciją ir iki šiol iš savo kišenės išleido dešimtis tūkstančių svarų pagalbai žmonėms.

Reklama

James skiria keliasdešimt valandų per savaitę darbui su nepasiturinčiais ir nors jo veikla jam atneša finansinį nuostolį, jis nė už ką neiškeistų savo misijos. Vyras labdaringą veiklą pradėjo dar 2017-aisiais ir iki šiol jis, bei jo savanorių komanda padėjo tūkstančiams žmonių.

Reklama

Kadangi jo veikla tai ne tik paslaugos suteikimas, bet ir įvairių šildymo sistemų, santechnikos taisymas ir keitimas, vyras yra priklausomas nuo išorinės pagalbos. Neseniai jis sukūrė lėšų rinkimo kampaniją, kurioje jam geradariai suaukojo per 20 000 svarų.

Daugelis žmonių pripažįsta, kad tai, ką daro James – yra tiesiog neapsakoma. Kilnios širdies žmogus pradėjo savo veiklą tada, kai atsiliepė į vienos senutės skambutį. Jai reikėjo antros nuomonės iš santechniko, todėl jis nuvyko pas moterį.

Reklama

Jis sužinojo, kad didelė šildymo sistemų kompanija nori, kad moteris sumokėtų 5 500 svarų už boilerio keitimą, kai jis pats pamatė, kad tereikia pakeisti vieną mažą detalę. James suprato, kiek mažai žmogiškumo turi didelės kompanijos, kurioms rūpi tik pelnas.

Reklama

Nuo to laiko James pasižadėjo padėti savo bendruomenei, kad ir kiek jam pačiam tai kainuotų. Šio vyro misija sužavėjo tūkstančius žmonių, kurie nė neįsivaizdavo, kiek daug žmonių reikalingos tokios paslaugos. Pasauliui labai trūksta tokių žmonių kaip James!

Susipažinkite su James šiame interviu anglų kalba:

Reklama