Skip to main content

Naujųjų rytą šeimą pažadino paniškas kaimynės beldimas į duris. Tik po poros minučių jie suprato, kokiame pavojuje jie buvo

Nicole Salgado ir jos šeima sausio 1-osios rytą dar miegojo, kai staiga išgirdo labai garsų ir nenustojantį beldimą į duris. Į namus kone laužėsi jų kaimynė Carolyn Palisch, kuri savo rytą prieš keliolika minučių pradėjo su puodeliu kavos, kuriuo jai taip ir neteko pasimėgauti.

Reklama

Moteris per langą pastebėjo dūmus ir nesuprato iš kur jie – kaimynai neturi židinio, kurį kūrentų. Ji akimirksniu suprato, kad kažkas negerai ir nubėgo prie kaimynų namo.  Pribėgusi arčiau ji pamatė liepsnas, kurios išlenda iš namo palėpės ir garažo vidaus sienų. Ji desperatiškai beldėsi, o tiksliau daužėsi į duris ir spaudė skambučio mygtuką, kol prižadino miegančią šeimą.

Staiga durys atsivėrė ir ji liepė visiems išeiti iš namų, nes jie jau degė matoma liepsna. Staiga visi šeimos nariai ir jų augintiniai buvo visi saugiai gatvėje ir galėjo pamatyti, kad nuo didelės nelaimės juos skyrė vos keletas minučių. Jei kaimynė nebūtų atbėgusi laiku, po keleto minučių namo stogas būtų įgriuvęs, taip ne tik sužalodamas miegančią šeimą, bet leisdamas šeimai mirti nuo dūmų apsinuodijimo.

Reklama

Tai buvo tikrų tikriausias stebuklas, kad Carolyn suspėjo prikelti šeimą laiku. Jie liko iki gyvenimo galo dėkingi už išgelbėtas 4 vaikų ir 2 suaugusiųjų gyvybes. Tačiau Carol gelbėti žmones nėra kažkas naujo – ji dirbdama ligoninėje sesele 40 metų jau žino, kaip svarbi yra kiekviena išgelbėta gyvybė.

Reklama

Nors šeimos visas turtas ir automobilis buvo negrįžtamai sugadinti gaisre, jie yra laimingi likę gyvi ir sveiki. Nicole sugebėjo pasiekti savo durų skambučio vaizdo įrašą, kuriuo pasidalino su visais internete. Jame užfiksuota jaudinanti akimirka, kai Carolyn užsispyrusiai ir iš visų jėgų bando prižadinti ir perspėti savo kaimynus dėl gresiančio pavojaus.

Carolyn ir Nicole šeimos iki tol buvo tiesiog pažįstamos, tačiau po tokio įvykio jos tapo viena šeima. Kadangi istorija pasiekė net tolimiausius pasaulio kampelius, Salgado šeima sėkmingai sulaukė piniginės pagalbos nuo geradarių iš viso pasaulio.

Reklama

Nors jų laukia ilgas kelias normalios kasdienybės link naujuose namuose, tačiau čia ir dabar jie turi tai, kas svarbiausia – sveiką šeimą ir naują draugę iki gyvenimo galo.

Dramatiškas video, kai Carolyn prižadino šeimą žinių reportaže:

Reklama