Skip to main content

Mergina negalėjo miegoti dėl kaimynės aimanavimo, todėl pakišo laiškelį po jos durimis. Po kurio laiko mergina sulaukė netikėto kaimynės atsakymo

Gyvenimas studentų bendrabutyje yra patogus daugeliu atžvilgių, tačiau kai kambarių sienos tarp kaimynų yra labai plonos, gali atsirasti tam tikrų problemų su privatumu.

Su tuo susidūrė ir devyniolikmetė studentė Jenna Levine. Mergina niekaip negalėjo užmigti dėl kaimynės aimanų sekso metu.

Reklama

Jenna nenorėjo belstis į duris ir taip sugėdinti merginą, todėl parašė laiškelį ir pakišo jį po kaimynės durimis. Tačiau po kurio laiko Jenna sulaukė labai netikėto atsakymo…

Devyniolikmetė Jenna Levine studijuoja Sirakūzo universitete Niujorke.

Vieną vakarą jai niekaip nepavyko užmigti, nes iš kaimynės kambario sklido didelis triukšmas.

Mergina nusprendė parašyti laiškelį ir pakišti jį po kaimynės durimis.

“Labas,

norėčiau paprašyti tavęs mylėtis šiek tiek tyliau. Aš tiktai noriu ramiai pailsėti ir negalvoti apie tai, kad esu vieniša… Galite mylėtis į valias, tik darykite tai šiek tiek tyliau. Ačiū už supratingumą!“.

Reklama

Po kelių minučių Jenna sulaukė beldimo į duris, tačiau atidarius jas nieko nebuvo. Ant grindų gulėjo paliktas atsakymas, o šalia jo ir šokolado plytelė.

Atsakymas buvo labai netikėtas…

Reklama

“Miela kaimyne,

aš labai atsiprašau dėl šios situacijos. Net nežinojau, kad viskas taip puikiai girdisi ir kaimynams. Taip pat noriu padėkoti už tavo nuoširdų ir linksmą laiškelį. Pasistengsiu ateityje būti tylesnė. O tu nesijaudink, kad šiuo metu neturi vaikino. Tinkamas žmogus atsiras, kai tam bus laikas. Aš vieniša buvau 18 metų.

Cha cha. Dar kartą atsiprašau.

Kambarys 338“.

Ir štai taip paprastai problema buvo išspręsta.

Šiomis linksmomis nuotraukomis Jenna pasidalino socialinio tinklo paskyroje ir iš karto susilaukė daugybės teigiamų reakcijų.

Galima tik pasidžiaugti, kad merginos problemą išsprendė taikiai ir linksmai!

Reklama