Skip to main content

Iš senolių poros buvo atimtas automobilis, už kurį jie nebegalėjo mokėti mokesčių. Po kelių dienų antstolis sugrįžo ir pranešė tai, kas vos neįvarė senukams infarkto

Jim Ford savo darbinėje veikloje niekados negali vadovautis emocijomis ir jausmais. Vyras jau 20 metų dirba kompanijai, kuri nutempia automobilius iš žmonių, turinčių problemų su banku. Jis per visą šį laiką matė ne vieną savanaudį žmogų, galbūt užsiimantį nusikalstama veikla ir piktybiškai nemokantis jokių įmokų, mokesčių ar draudimų.

Reklama

Jim per savo karjerą buvo pašautas jau 6 kartus, nes ne kiekvienas žmogus, iš kurio jis pasiima automobilį, supranta, kad tai yra tik jo darbas ir jis vykdo nurodymus. Vieną dieną jis turėjo adresą nutempti seną 1998-ųjų Buick markės automobilį.

Jis atvažiavo vėlai naktį ir pamatė, kad automobilis stovi ne gatvėje, o garaže. Pro šalį važiavęs pažįstamas policijos pareigūnas paklausė, kokį darbą jis turi šiandieną. Policininko veido išraiška išdavė, kad šis darbas bus ne iš pačių lengviausiųjų. Tame name gyvena senyvo amžiaus vyras ir žmona.

Reklama

Iš jo balso galima buvo nuspėti, kad jam labai gaila daugumai pažįstamos poros. Jim neišdrįso tą naktį belstis į senolių Pat ir Stan Kipping namus, tad vyras palaukė ryto ir pabandė ryte paskambinus Pat pabandyti padėti jai sutvarkyti problemą su banku.

Reklama

Deja, pinigų stygių patirianti senolių pora neturėjo kaip sumokėti už uždelstą skolą bankui ir paskambinusi Jim ji liūdnu balsu pranešė jam, kad jis gali pasiimti automobilį. Atvykęs antstolis susipažino su senjorais, kurie kitaip nei dauguma, su Jim kalbėjo labai pagarbiai ir mielai.

Jie nepyko ant žmogaus pasiimančio jų automobilį – Pat ir Stan žinojo, kad jis tiesiog vykdo nurodymus. Pora taip pat ne kartą pasakė, kad žmogus skolose privalo jas sumokėti. Jiems, deja, tai kainavo jų vienintelę transporto priemonę. Atsisveikinęs Jim negalėjo pamiršti draugiškos porelės ir kaip niekados jo širdį suspaudė didelis noras padėti.

Reklama

Pasitaręs su bendradarbiu jis sukūrė profilį Gofundme platformoje, kurioje jis papasakojo žmonėms apie Pat ir Stan situaciją. Jim siekė su geradarių pagalba surinkti bent 2000 dolerių, reikiamų padengti visiems automobilio mokesčiams. Kitą rytą Jim negalėjo patikėti tuo, kad vos per naktį jie surinko ne tik užtektinai pinigų, bet ir kur kas daugiau.

Reklama

Po poros dienų Jim su senu automobiliu grįžo pas porą, kuri manė, kad vyrukas padėjo padengdamas tik sekančio mėnesio mokesčius. Jų akis užplūdo ašaras sužinojus, kad jie ne tik autoservise sutvarkė visus automobilio trūkumus, ne tik padengė visus su juo susijusius mokėjimus, bet turėjo ir dar vieną staigmeną.

Jim vokelyje turėjo dar 17 000 dolerių, skirtų jų finansinei situacijai pataisyti. Tą dieną neliko nei vieno žmogaus, nejutusio didelės palaimos ir gerumo. Ši didelė laimė aplankė porą labai netikėtai, tačiau ir labai laiku. Praėjus vos keletui mėnesių, Stan griūdamas patyrė labai rimtą traumą ir po kelių dienų mirė.

Pat liko vienui viena su šuneliu, tačiau prieš keletą mėnesių užsimezgusi draugystė su Jim jai padėjo išgyventi netektį. Jie ir toliau leidžia laiką kartu pietaudami kavinėse, o Pat ir toliau įsitikina tuo, kad gerų žmonių šiame pasaulyje tikrai dar yra daug. 

Pirmasis interviu su pora iš karto po Jim suteiktos dovanos:

Reklama