Skip to main content

Parduotuvės darbuotoja pasityčiojo iš poros, kuri nusipirko vestuvinius žiedus vos už 130$. Būsimos nuotakos atsakas buvo labai netikėtas

Viena gražiausių švenčių poros gyvenime yra vestuvės. Svajojama, kad ši diena būtų tobula bei nepakartojama, o įspūdžiai išliktų dar ilgam laikui.

Daugelis porų vestuvėms skiria didelę pinigų sumą. Juk reikia išsinuomoti prabangų restoraną, nusipirkti pačius gražiausius drabužius, o kur dar kitos smulkios detalės. Tačiau ar visa ši prabanga yra tokia būtina?

Reklama

Prieš penkerius metus Ariel ir Quinn gyveno labai kukliai, nes tuo metu dar studijavo universitete ir pinigų užsidirbdavo tik iš papildomų darbų.

Jaunuolių santykiai klostėsi puikiai ir Quinn pasipiršo savo mylimajai.

Pora neturėjo pinigų prabangiai šventei, todėl nusprendė iškelti kuklias vestuves.

Ceremonijos metu Ariel vilkėjo suknelę, kurios kaina siekė vos 30$.

O štai žiedus pora nusprendė išsirinkti “Pandoros“ juvelyrikos parduotuvėje. Jie nepasižymėjo kažkokia prabanga ir kainavo 130$.

Pora susimokėjo už vestuvių žiedus ir išeidinėjo iš parduotuvės, kai išgirdo vienos darbuotojos repliką: “Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad kažkas tokius žiedus gali pirkti savo vestuvėms… Kaip apgailėtina…“.

Reklama

Ši parduotuvės darbuotojos replika nuliūdino Quinn, tačiau jo mylimoji drąsiai atkirto: “Tuoktis reikia ne dėl pinigų ir prabangių papuošalų. Viskas turi būti daroma dėl meilės“.

Ariel pasidalino istorija “Facebook“ socialiniame tinkle ir pridėjo, kad už Quinn tekėtų, net jei žiedai būtų žaisliniai.

Reklama

Merginos įrašas sujaudino milijonus žmonių visame pasaulyje.

Žinoma, ši istorija pasiekė ir “Pandoros“ vadovybę, kuri netrukus susisiekė su Ariel ir atsiprašė už savo darbuotojos elgesį.

Vadovybė taip pat norėjo išsiaiškinti, kurioje parduotuvėje įvyko šį nemaloni situacija.

Ariel priėmė atsiprašymą, tačiau nesutiko išduoti nepagarbią pardavėją. Savo įrašu ji nesiekė nubausti moterį. Ji tik norėjo pradžiuginti savo mylimąjį.

Tuo pačiu Ariel išreiškė palaikymą ir kitoms poroms, kurios neišgali nusipirkti prabangių žiedų.

Reklama

“Mačiau, kaip mano vyras nuliūdo išgirdęs šiuos žodžius. Jis jautėsi labai prastai, kad negali nupirkti brangaus žiedo. Tačiau žmonės turi suprasti, kad tikra meilė nėra matuojama karatais. Aš myliu savo vyrą, o ne jo pinigus“ – rašė mergina.

Vėliau “Pandoros“ vadovybė dar kartą atsiprašė ir padovanojo Ariel auksinę grandinėlę. Mergina nusprendė ją parduoti ir sumokėti pirmąją įmoką už būsto paskolą.

Štai kas yra tikra meilė…

Reklama