Skip to main content

Vestuvių metu visi suglumo pamatę dvi merginas baltomis suknelėmis. Ceremonijos metu išaiškėjo visa tiesa, kodėl prie altoriaus buvo dvi nuotakos

Kai Will Seaton sutiko Ashley, jis iš karto žinojo, kad ji yra ta vienintelė. Tačiau Ashley taip pat nuo pat pirmųjų dienų buvo atvira su savo vaikinu – jos gyvenimas nėra jau toks paprastas, kaip atrodytų. Mergina turėjo labai didelių atsakomybių, kurios neretą vyrą tiesiog atstumtų nuo idėjos kurti ateitį kartu.

Reklama

Ashley prisipažino, kad didelę jos gyvenimo dalį užima jos sesė Hannah, gimusi su dauno sindromu. Penkiolikmetė paauglė yra pilnai priklausoma nuo ja besirūpinančių žmonių, nes diabetu serganti Hannah pati niekaip negali kontroliuoti savo ligos dėl negalios.

Ashley sese dabar rūpinasi jos tėvai, tačiau ji žino, kad labai greitai jie nebepajėgs pasirūpinti neįgalia dukra ir savimi senatvėje. Būtent todėl Ashley yra pilnai apsisprendusi netolimoje ateityje tapti pagrindine Hannah globėja. Laimei, Will buvo tas žmogus, kuris dėl savo meilės pasiryžęs padaryti viską – jei tai reiškia sukurti šeimą jau iš trijų asmenų, jis tam tikrai pasiruošęs.

Reklama

Būtent todėl, kai vaikinas po ilgametės draugystės nusprendė pasipiršti savo mylimajai, jis jai ir jos sesei sugalvojo labai originalų ir jautrų siurprizą. Pasisamdęs profesionalią fotografę, jis panoro įamžinti jo piršlybas abiems sesėms. Jis žinojo, kaip daug jo būsimai žmonai reiškė jos sesė, tad piršlybas jis pradėjo būtent nuo jos.

Reklama

Atsiklaupęs ant vieno kelio jis paklausė, ar Hannah sutiks būti jo geriausia drauge visą gyvenimą. Paauglės reakcija be abejonės buvo labai džiugi, nes ji sugebėjo pamilti Will kaip brolį ir geriausią draugą. Tuo tarpu Ashley, stebėdama kas vyksta, negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų upelio.

“Tai ką, dabar bus mano eilė?” – klausė susijaudinusi mergina. Be abejonės, tada Will pasipiršo ir pažadėjo amžiną meilę Ashley, kuri nedvejodama sutiko. Atėjus vestuvių metui abi merginos pasidabino vestuvinėmis suknelėmis.

Reklama

Ashley buvo nepaprastai laiminga besidalinant savo gražiausia diena su sese, o Will nekantravo atskleisti kitą siurprizą ceremonijos metu. Jis susitarė su kunigu dėl atskirų ir ypatingų įžadų, skirtų būtent seseriai Hannah.

Reklama

Jie abu pasižadėjo būti geriausiais draugais visą gyvenimą, eiti kartu žvejoti ir pasakoti vienas kitam juokelius. Tai buvo labai simbolinis gestas, tačiau Ashley ir jos šeimai tai reiškė labai daug. Tai buvo kuo puikiausias įrodymas, kad Will yra tikrai jos vienintelis, jos žmogus, kuris pasiryžęs būti šalia visą gyvenimą.

Šventės metu naujai sužieduota geriausių draugų pora taip pat sušoko šokį pagal jų ypatingą dainą. Ashley nepaprastai džiaugėsi matydama laimingą ir švytintį sesers veidą, nes ji nežinojo, ar kada nors jai pačiai teks patirti ką nors panašaus.

Ši istorija yra puikus įrodymas, kad tikra besąlygiška meilė egzistuoja – ji pasireiškia pačiomis įvairiausiomis formomis. Will ir Ashley atveju jos sesės įtraukimas į jų ypatingą dieną buvo tas didžiausias įrodymas, kad jiems lemta būti kartu – net ir trise.

Reklama