Skip to main content

Visi gatvės gyventojai sutriko pamatę, kaip policija sulaiko 93-ejų kaimynę. Tačiau tada išaiškėjo visa tiesa

Simone yra miela senutė ir visi, kas ją pažįsta, atsiliepia tik pačiais geriausiais žodžiais. Kaimynai labai nustemba sužinoję, kad močiutei jau 93 metai, nes ji yra puikios fizinės formos. Taigi galite įsivaizduoti aplinkinių reakciją, kai prie pagyvenusios moters namų sustojo policijos automobilis. Jie dar labiau pasimetė, kai moteris buvo pasodinta ant automobilio galinės sėdynės.

Reklama

Simone veido išraiška buvo neįkainojama, kai policininkai pasirodė prie jos namų durų. Dukra Anne M. Dumont taip pat dalyvavo mamos sulaikyme. Vėliau Anne prisipažino, kad tai buvo jos “kaltė“.

Simone šventė savo 93-ąjį gimtadienį ir ji yra didelė laidos “Cops“ (“Farai“) gerbėja. Taigi Anne įkalbino policininkus suimti jos mamą per šią ypatingą dieną.

Pareigūnas Doody suėmė garbaus amžiaus moterį, kad ji galėtų patirti viską, ką patiria žmonės atsidūrę televizijos laidoje. Simone negalėjo patikėti tuo, kas vyksta!

Anne savo Facebook paskyroje pasidalino šia istorija ir pažymėjo, kad mama neįtikėtinai džiaugėsi galėdama susipažinti su policijos darbu. Jai net buvo leista pasėdėti priekyje ir įjungti sirenas.

Reklama

Kai senutė baigė tikrinti policijos automobilį, ji iš karto apsikabino pareigūną. Be to, jis padovanojo oficialią policijos departamento emblemą pagyvenusiai moteriai. Simone buvo be proto laiminga!

“Tai buvo svarbus įvykis. Po kelių dienų mama pasakė, kad tai viena geriausių staigmenų per visą jos gyvenimą“ – sako Anne.

Reklama

“Didelis ačiū Augusta Maine policijos departamentui, kad atrado laiko mano mamai ir pradžiugino ją… Mama yra be proto laiminga ir net praėjus 1,5 mėnesio ji vis dar pasakoja šią istoriją, bei rodo sulaikymo nuotraukas“ – Facebooke rašė Anne.

Tikrai unikali dovana policijos gerbėjai!

Reklama