Skip to main content

Dukra nesuprato, kodėl tėtis net 20 metų nešioja tuos pačius žalius marškinėlius. Tačiau tada pamatė vieną nuotrauką ir suprato visą tiesą

Kiekvienas vaikas kartais gėdijasi savo tėvų, ypač, jeigu kalbama apie jų aprangos stilių. Panašiai galvojo ir ši jauna mergina, tačiau vieną dieną ji atrado kai ką netikėto, kas visiems laikams pakeitė jos požiūrį į tėtį…

Reklama

“Twitter“ socialiniame tinkle Riaru pasivadinusi mergina visada stebėjosi, kodėl jos tėtis pastaruosius 20 metų vilki tuos pačius žaliai-geltonus marškinėlius, nepaisant to, kad jie visiškai susidėvėję.

Ir tik praėjus daugeliui metų mergina sužinojo to priežastį, kai peržiūrinėjo mirusio senelio daiktus. Riaru rado senas nuotraukas iš tėvų medaus mėnesio, kuriose tėtis vilkėjo tuos pačius marškinėlius.

Tuo tarpu prieš 18 metų netikėtai mirusi mama vilkėjo labai panašius į tėčio marškinėlius. Jie buvo priešingų spalvų.

Supratusi, kokie svarbūs tėčiui yra šie marškinėliai, Riaru nusprendė pasidalinti savo atradimu su visu pasauliu.

Reklama

“Man visą laiką buvo įdomu, kodėl tėtis vilki tuos pačius marškinėlius ir niekada nenusiperka naujų. Net neįsivaizdavau, kad šie marškinėliai jam yra tokie svarbūs…“ – Twitter socialiniame tinkle rašė Riaru.

“Šie tėčio marškinėliai buvo ne kartą suplyšę, tačiau jis visada juos tvarkinga susiūva. Tėtis dėvi juos kiekvienos ypatingos progos metu. Nesvarbu, ar tai būtų darbo renginys, ar šeimos kelionė“ – priduria ji.

Reklama

Atskleista paslaptis privertė merginą pakeisti savo požiūrį į tėtį.

Anksčiau ji gėdijosi savo tėčio dėl aprangos stiliaus, tačiau dabar viskas kitaip…

Riaru pridūrė, kad po mamos mirties tėtis taip daugiau ir nevedė. Tai buvo vienintelė ir tikroji jo gyvenimo meilė…

Kokia jautri istorija…

Reklama