Skip to main content

Vyras liko visiškai šokiruotas, kai rado dviejų mergaičių nuotrauką internete. Jis suprato, kad atskleidė net 40-ies metų senumo paslaptį

Turbūt gyvenime nėra nieko baisiau, kaip tėvų atskyrimas nuo jų vaikų. Tačiau vienai moteriai taip gyventi teko net 40 metų…

Tailandietė Lani susipažino su JAV oro pajėgų kariu, kai šis buvo dislokuotas svetimoje šalyje Vietnamo karo metu. Jaunuoliai greitai pamilo vienas kitą ir susituokę persikėlė gyventi į JAV. Ten jie susilaukė dukros, o vėliau persikraustė į Angliją, kur gimė ir antroji dukra.

Reklama

Deja, bet po dviejų metų sutuoktiniai pasuko skirtingais keliais, o mergaičių globa atiteko tėčiui. Net 40 metų mama ir dukros praleido ieškodamos viena kitos, kol galiausiai įvyko tikras stebuklas…

Starlai ir Jeannie buvo vos dveji ir treji metai, kai jos atsiskyrė nuo savo mamos. Nereikia nei sakyti, kad sesutėms buvo taip pat sunku, kaip ir jų mamai.

“Dažnai tėčio klausėme apie savo mamą, tačiau jis nenorėjo kalbėti šia tema. Jis tik pasakė, kad mama yra kilusi iš Tailando ir nemoka anglų kalbos. Tėtis buvo įsitikinęs, kad gali mums suteikti kur kas geresnes gyvenimo sąlygas JAV, nei mama Tailande“ – pasakoja Starla.

Reklama

Taigi ateinančius 40 metų mama ir dukros ieškojo viena kitos.

Šiek tiek paaugusios Starla ir Jeannie pradėjo ieškoti informacijos duomenų bazėje, tačiau tai nedavė jokių rezultatų.

“Šiandien pradedu suprasti, jog tėtis tik imitavo pagalbą mamos paieškose. Jis bandė mus apsaugoti arba labai bijojo, jog visiems laikams praras savo mergaites. Kaip ten bebūtų, be galo mylėjome savo tėtį. Jis mums davė viską, apie ką tik svajojome“ – sako Jeannie.

Reklama

Bėgo metai, o sesės pradėjo svarstyti, ar nevertėtų viską baigti su paieškomis ir gyventi toliau. Tačiau vieną dieną Starla sulaukė netikėtos žinutės “Facebook“ socialiniame tinkle. Jai parašė vyras, vardu Mark Szarmach.

Netrukus paaiškėjo, kad Mark yra antrasis Lani vyras. Jis padėjo žmonai ieškoti seniai prarastų dukrų, tačiau ilgą laiką vyro pastangos buvo bevaisės.

“Lani labai norėjo surasti savo dukras, tačiau nežinojo kaip tai padaryti. Nebuvo jokios informacijos, už kurios galėtume užsikabinti. Būdavo vakarų, kai Lani verkdavo ir kalbėdavo apie savo mylimas dukras…“ – pasakoja vyras.

Dėl žmonos akcento Mark ilgą laiką galvojo, kad Starlos vardas yra “Stella“, o Jeannie – “Jenny“. Tai tik dar labiau apsunkino paieškas.

Reklama

Mark žinojo ir mergaičių tėvo vardą, tačiau vyrų, vardu John Thompson, yra neįtikėtinai daug. Prireikė laiko, kol Mark atsisijojo visus tinkamus variantus. Galiausiai jis rado Johno nekrologą ir sužinojo tikruosius sesių vardus.

“Facebook“ socialiniame tinkle Mark surado Jeannie Toomey profilį ir pamatė vieną nuotrauką, kuri jį iš karto šokiravo.

Reklama

“Tarp daugybės nuotraukų buvo ir viena iš Starlos ir Jeannie vaikystės. Jeigu atvirai – likau šokiruotas. Greitai nubėgau pas žmoną ir pasakiau: “Brangioji, tu privalai tai pamatyti“.  Parodžiau nuotrauką, o Lani pradėjo klykti iš laimės“ – pasakoja Mark.

Vyras susisiekė su Jeannie, o praėjus savaitei mama susitiko su savo dukromis. Prireikė net 40 metų, tačiau tai pagaliau įvyko…

Jautraus susitikimo vaizdo įrašas:

Reklama