Skip to main content

13-metis berniukas ežere pastebėjo nuskendusį automobilį. Paaiškėjo, kad jis atskleidė 27 metų senumo paslaptį

1992 m. rudenį 69-erių Janet Farris buvo pakeliui į vestuvių šventę, tačiau joje taip ir nepasirodė. Ir nuo tos dienos moters niekas nematė.

Apie Janet dingimą nieko nebuvo žinoma iki pat 2019 metų…

Reklama

13-metis berniukas Max Werenka leido laiką prie ežero, kai jo dugne pastebėjo automobilį. Nieko nelaukęs berniukas paskambino policijai ir įvykio vietą atvyko du pareigūnai. Nuo kranto nieko nesimatė, todėl Max pasiėmė savo “GoPro“ kamerą ir įšokęs į vandenį nufilmavo ant stogo gulintį automobilį.

Pareigūnai iškvietė narų komandą, kuri ištraukė transporto priemonę į krantą. Paaiškėjo, kad tai 1986 m. gamybos Honda “Accord“ automobilis. Transporto priemonės viduje buvo moters kūnas…

Reklama

Pareigūnai patikrino valstybinius numerius ir išsiaiškino, kad automobilis priklauso Janet Farris, kuri buvo dingusi nuo 1992 metų. Moters artimieji visą laiką galvojo, kad pakeliui į vestuves ji pateko į autoįvykį, tačiau automobilio niekaip taip ir nepavyko rasti.

“Mes padarėme išvadą, kad galbūt ji užmigo prie vairo ir nuvažiavo nuo kelio. Arba bandė išvengti susidūrimo su gyvūnu kelyje“ – pasakoja moters sūnus George Farris.

Reklama

“Sunkiausia buvo tai, kad visus šiuos metus nežinojome, kur dingo mama… Galbūt giliai širdyje tikėjomės, kad ji vis dar gyva, bet geriau toks atsakymas, nei visiška nežinomybė…“ – sako sūnus George.

Janet Farris buvo palaidota šalia savo vyro, kuris mirė 1984 metais.

Artimiesiems teko susitaikyti su liūdna žinia, tačiau jie pagaliau sužinojo tiesą…

Reklama