Skip to main content

Šaltą žiemos vakarą trys draugai pastebėjo gatvėje sėdinčią senutę. Moteris atskleidė paslaptį, kuri privertė vyrus imtis skubių veiksmų

Šaltą gruodžio vakarą Roger Hartigan kartu su dviem draugais Joe ir David keliavo į įmonės vakarėlį Bristolio mieste Anglijoje. Pakeliui vyrai pastebėjo gatvėje sėdinčią senutę ir nusprendė su ja pasikalbėti.

“Ši garbingo amžiaus ponia atrodė sutrikusi iš sušalusi“ – žiniasklaidai pasakojo Roger.

Reklama

Moteris turėjo tik kelis plastikinius maišelius, kuriais ji galėjo apsisaugoti nuo šalčio. Liūdna moters situacija sujaudino vyrus ir jie nusprendė padėti. Pasikalbėjus su senute paaiškėjo, kad jai 71-eri metai ir ji jau 18 metų gyvena gatvėje.

“Davėme senutei pinigų, kad ji galėtų susimokėti už viešbučio kambarį, tačiau iki jo dar reikėjo nusigauti. Bandėme sustabdyti taksi, bet nei vienas nestojo…“ – pasakoja Roger.

Tačiau vyrai neketino palikti senutės, kol ji neturės stogo virš galvos.

Reklama

Roger kartu su draugais ėjo per miesto centrą ir ieškojo viešbučio, kur moteris galėtų apsistoti.

Senutė negalėjo patikėti, kad visiškai nepažįstami vyrai bando jai padėti. Jie turėjo patikinti moterį, kad nebando jos apgauti ir pasityčioti. Senutė labai bijojo, kad nieko jai nenutiktų.

Reklama

Galiausiai pavyko rasti viešbutį, kuriame moteris galėjo apsistoti. Dėl didelio viešbučio užimtumo vyrams teko pakloti nemenką pinigų sumą, tačiau jiems tai nerūpėjo. Vyrai džiaugėsi, kad senutė galės nusiprausti ir bent trumpam pamiršti visus rūpesčius…

Kartais reikia tiek nedaug, kad pradžiugintum kitą žmogų. Šios senutės šypsena iškalbingesnė už tūkstantį žodžių…

Reklama