Skip to main content

Autobuso vairuotojas pastebėjo, kad į vidų įlipo graudžiai verkiantis berniukas. Netrukus paaiškėjo skaudi tiesa ir vyras ėmėsi skubių veiksmų

Kiekvieno mūsų gyvenimas yra kupinas įtampos ir kasdienių problemų. Tačiau kartais reikia trumpam stabtelėti ir apsižvalgyti aplinkui. Dažnai mes galvojame tik apie savo gerovę ir pamirštame, kad daugybė aplinkinių susiduria su kur kas sunkesnėmis problemomis. Jeigu tik leidžia galimybės, visada turėtume padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Būtent taip pasielgė ir autobuso vairuotojas John Lunceford.

Reklama

52-ejų vyras dirba autobuso vairuotoju Kennewick mieste, kuriame žiemos būna labai šaltos.

John vairuoja mokyklos autobusą ir kiekvieną dieną susitinka su dešimtimis vaikų.

Labai svarbu, kad šaltuoju metų laiku tėvai pasirūpintų, jog jų vaikai dėvėtų šiltas striukes, pirštines ir kepures. Deja, bet ne visos šeimos gali sau tai leisti…

Eilinę darbo dieną į Johno autobusą įlipo mažas berniukas. Jo skruostais riedėjo ašaros, o rankos ir ausys buvo stipriai paraudusios.

Reklama

Nors lauke buvo labai šalta, berniukas nedėvėjo kepurės ir pirštinių. Būtent tada John suprato, kad turi kažką padaryti, jog padėtų sunkiai gyvenančiam berniukui.

Nieko nelaukęs vyras atsisėdo šalia sušalusio vaiko. John nusiėmė savo pirštines, atidavė jas berniukui ir pasakė, jog viskas bus gerai.

Reklama

Tačiau ties šiuo gražiu poelgiu vyras neketino sustoti… Autobuso vairuotojas buvo įsitikinęs, kad nei vienas vaikas neturėtų kentėti nuo žiemos šalčio.

Išleidęs berniuką ir jo klasės draugus John nuvyko į prekybos centrą ir nupirko 10 kepurių, bei 10 porų pirštinių. Vėliau jis grįžo į mokyklą ir paliko kepurę su pirštinėmis mažam berniukui ir kitiems panašioje situacijoje atsidūrusiems vaikams.

“Pats šiuo metu jau esu senelis, todėl puikiai suprantu, kad nei vienas vaikas nenusipelno taip kentėti“ – mokyklos “Facebook“ puslapiui komentavo autobuso vairuotojas.

Reklama

Berniuką ir jo tėvus labai nustebino gražus Johno poelgis. Tuo tarpu mokyklos bendruomenė nusprendė pagerbti savo geraširdį darbuotoją ir pasidalino istorija “Facebook“ socialiniame tinkle. Įrašas žaibiškai išplito, o tūkstančiai žmonių jį pamėgo ir pasidalino.

Gražus John Lunceford poelgis parodo, kad pasaulyje vis dar liko geros širdies žmonių. Kartais reikia padaryti tiek nedaug, kad palengvintume kito žmogaus gyvenimą…

Koks nuostabus vyras!

Reklama