Skip to main content

Autobuso vairuotojas pastebėjo gatvėje besimėtančią moterišką rankinę. Vyras pažvelgė į jos vidų ir akimirksniu neteko žado

Amerikietis Mark Trocchio buvo visai neseniai įsidarbinęs autobuso vairuotoju, todėl norėjo išlikti kuo mažiau pastebimas ir ramiai, bei kokybiškai atlikti savo pareigas. Tačiau visada lengviau pasakyti, nei padaryti…

Reklama

Pietų pertraukos metu Mark sustojo vienoje kavinėje, kur ketino nusipirkti puodelį kavos, tačiau prieš įeinant į vidų jo akys užkliuvo už besimėtančios moteriškos rankinės. Vyras patikrino rankinę, kurioje buvo net 8000 JAV dolerių grynaisiais, keli lėktuvo bilietai ir banko kortelės.

Autobuso vairuotojas galėjo lengvai pasisavinti pinigus, tačiau jam net nebuvo kilusi tokia mintis. Vietoj to Mark nusprendė pats surasti rankinės savininkę.

Vyras suprato, kad rankininės savininkė vis dar gali būti kavinėje. Tą pačią akimirką jis pastebėjo kavinės kampe verkiančią moterį, kuri buvo su savo vaikais. Mark pašaukė moterį vardu, kuris buvo užrašytas ant banko kortelių ir ji atsisuko. Būtent tada vyras suprato, kad ji ir yra šių daiktų savininkė.

Reklama

Moteris, kurios vardas Tina, gimė ir augo Bostono mieste, tačiau vėliau persikėlė gyventi į Džordžijos valstiją. Ji ilgą laiką taupė pinigus, kad galėtų nusivežti savo vaikus į miestą, kuriame užaugo.

Tina atkakliai prašė Marko paimti atlygį už rastus daiktus, tačiau jis atsisakė.

Vėliau ji susirado Marko darbovietės kontaktus internete ir susisiekė su jo viršininku.

Tik tada ši graži istorija iškilo į viešumą, nors Mark to net nenorėjo.

Reklama

Galbūt dėl to, kad Mark visiškai nesididžiuoja savo praeitimi. Atlikęs karinę tarnybą jis pradėjo piktnaudžiauti alkoholiu ir narkotikais, tačiau vėliau pavyko išbristi iš šio liūno.

“Dar prieš kurį laiką aš būčiau pačiupęs rankinę su pinigais ir negalvojęs apie jokį grąžinimą. Ačiū Dievui, kad šis siaubingas gyvenimo etapas jau praeityje“- sako jis.

Galima pasidžiaugti, kad pasaulyje vis dar yra tokių sąžiningų žmonių…

Reklama