Skip to main content

Jaunas žvejys visiškai atsitiktinai iš vandens ištraukė seną rankinę. Jos turinys labai nustebino berniuką

11-metis Brodie Brooks žvejojo kartu su savo dėde Benu, kai pastebėjo užkibusį laimikį. Berniukas tikėjosi ištraukti didelę žuvį, tačiau ant kabliuko užkibo kur kas įdomesnis dalykas…

“Meškerė pradėjo judėti į visas puses, todėl pamaniau, kad užkibo tikrai didelė žuvis. Traukiant laimikį labai bijojau, kad apskritai suluš mano meškerė“ – įvykius pasakoja Brodie.

Reklama

Tačiau tada berniukas pamatė, kad pagavo kai ką įdomiau – moterišką rankinę.

“Sūnėnui pasakiau: galbūt ir nepagavai žuvies, bet ištraukei tikrą lobį. Žvejoju jau ne vieną dešimtmetį, tačiau pirmą kartą matau, kad kažkas ištrauktų tokį laimikį su paprasta meškere“ – sako Ben.

Vėliau paaiškėjo, kad rankinė priklauso April Bolt. Prieš 25 metus moteris paliko rankinę prieplaukoje, kai plaukiojo laivu kartu su savo šeima.

“Buvo sunku patikėti, kad rankinė atsirado po 25 metų. Galėjau tik spėlioti, kad kažkas ją rado ir paėmęs pinigus įmetė į ežerą“ – pasakoja April.

Reklama

Ištraukę rankinę dėdė su sūnėnu pradėjo tyrinėti jos vidų. Netrukus paaiškėjo, kad rankinė priklauso senai Beno pažįstamai.

“Tai tikrai neįtikėtina. Ne tik, kad ištraukėme rankinę iš vandens po 25 metų, bet ir žinojome kam ji priklauso. Sunku patikėti tokiais sutapimais“ – sako Ben.

Vyras susisiekė su April ir pranešė džiugią naujieną.

Reklama

“Ši žinia buvo labai netikėta. Šiandien mano sūnui jau 26-eri, tačiau tuomet buvo vos 15 mėnesių. Piniginėje laikiau sūnaus nuotraukas iš fotosesijos, tačiau visos jos dingo kartu su rankine. Tuo metu niekas neturėjo mobilių telefonų, todėl ir nuotraukos buvo labai brangios. Jos buvo pažeistos vandens, tačiau svarbiausias detales vis dar galima matyti“ – pasakoja April.

Rankinė buvo užsegta, todėl didžioji dalis turinio išliko pakankamai geros būklės. Kūdikio nuotraukos, lūpdažis, senos nuolaidų kortelės ir kiti daiktai ežero dugne pragulėjo net 25 metus…

“Pamenu, kad pametusi rankinę labai nusiminiau. Jos viduje buvo lūpdažis, kurio gamyba jau buvo nutraukta, tačiau man labai patiko jo spalva“ – pasakoja moteris.

April dar ir šiandien prisimena dieną, kai dingo jos rankinė.

Reklama

“Pamenu, kaip plaukiojome laivu su tėvais, o išlipusi į krantą padėjau rankinę ant lieptelio. Reikėjo pasirūpinti sūnumi, todėl visai apie ją pamiršau. Vėliau grįžau atgal ant lieptelio, tačiau rankinės nebebuvo. Piniginėje buvo gal 60$, tačiau labiausiai krimtausi dėl prarastų sūnaus nuotraukų“ – pasakoja April.

Galima pasidžiaugti, kad po 25 metų rankinė grįžo pas teisėtą savininkę!

Reklama