Skip to main content

Benamis rizikavo savo gyvybe ir ištraukė vyrą iš degančio automobilio. Už šį herojišką poelgį jis gavo neįtikėtiną dovaną

Johnny Walker atsidūrė tinkamoje vietoje tinkamu laiku, kai vėlų sausio 12-osios vakarą įvyko siaubinga avarija Hiustono mieste, Teksase. Viena moteris žuvo, o keli žmonės, įskaitant ir du vaikus, buvo sužeisti. Viskas galėjo baigtis dar liūdniau, jei ne netoliese buvusių žmonių pagalba…

Reklama

“Manau, kad atsidūriau tinkamoje vietoje, tinkamu laiku“ – pasakojo tuo metu benamiu buvęs vyras.

Remiantis pranešimais, Hariso apygardos pareigūnas buvo savo transporto priemonėje, kai gavo pranešimą apie degalinėje įvykdytą apiplėšimą.

Ieškodamas įtariamojo pareigūnas pastebėjo, kaip kažkas prie degalinės įsėdo į ieškomą transporto priemonę. Policininkas dar bandė sulaikyti įtariamąjį, tačiau jis paspruko.

Reklama

Pareigūnas pradėjo vytis bėglį, kuris skriejo 140 km/h greičiu. Deja, bet po kelių akimirkų policininko vairuojamas automobilis rėžėsi į kitą transporto priemonę ir pražudė visiškai nekaltą moterį. Be jos viduje buvo ir du mažamečiai vaikai, kurie atsipirko sužalojimais. Į tą pačią avariją pateko dar penki automobiliai.

Reklama

Johnny Walker buvo netoliese, kai išgirdo siaubingus smūgių garsus.

“Atbėgau į įvykio vietą ir pamačiau daugybę susidūrusių automobilių. Netrukus užsidegė transporto priemonė, kurios vairuotojas buvo prispaustas iš abiejų pusių. Turėjau jam padėti. Šokau į patį avarijos centrą, o prie manęs prisijungė ir dar du jaunuoliai“ – pasakoja vyras.

Laimei, Johnny ir kiti geraširdžiai žmonės ištraukė pareigūną iš degančio automobilio ir nuvedė jį į netoliese esančią parduotuvę.

“Stengiausi kuo daugiau kalbėti, kad jis neprarastų sąmonės. Sakiau, jog pagalba jau pakeliui“.

Ir nors Johnny išgelbėjo pareigūno gyvybę, jis kremtasi, kad galėjo kažkuo daugiau padėti žuvusiai moteriai.

Reklama

“Gaila, kad nepavyko išgelbėti tos moters… Kažkas prarado labai artimą žmogų…“ – sako vyras.

Herojišką benamio poelgį aprašė žiniasklaida ir tai jam padėjo susitikti su savo šeima.

Prieš kurį laiką Johnny artimiesiems buvo pranešta, kad greičiausiai jis buvo nužudytas, o kūno vertėtų ieškoti morguose.

Šeima tai ir darė, tačiau Johnny ne tik yra gyvas, bet ir išgelbėjo kito žmogaus gyvybę.

Reklama

Neabejingi žmonės pradėjo aukoti pinigus vyrui, kad šis galėtų rasti nuolatinę gyvenamąją vietą ir atsistoti ant kojų.

Vyro buvo paklausta, kodėl jis rizikavo savo gyvybe dėl visiškai nepažįstamų žmonių. Į tai Johnny atsakė paprastai:

“Nes norėčiau, kad kažkas tai padarytų ir dėl manęs“.

Reklama