Skip to main content

Moteris rado užkištą raštelį už savo automobilio rankenos ir pagalvojo, kad gavo baudą. Tačiau raštelio turinys buvo labai netikėtas

Trijų vaikų mama Genevieve Spark turėjo labai įtemptą rytą. Iš pradžių ji nuvežė šešiametę dukrą į mokyklą, o vėliau su jaunesniais vaikais nuvyko į prekybos centrą. Po apsipirkimo moteris grįžo prie automobilio ir rado už durelių užkištą raštelį. Iš pradžių Genevieve pagalvojo, kad jai buvo skirta kokia nors bauda…

Reklama

Tačiau iš tiesų raštelyje buvo palikta labai miela žinutė:

“Jūs turite labai gražius vaikus! Ačiū, kad privertėte nusišypsoti. Jūs darote nuostabų darbą! Pasirašo kita mama Sarah“.

Vėliau Genevieve pasidalino šio gražaus raštelio nuotrauka socialiniame tinkle.

“Turbūt daugelis pagalvoja apie pačius blogiausius dalykus, kai sugrįžę iš parduotuvės ant savo automobilio randa paliktą raštelį. Taip pagalvojau ir aš…“.

“Tačiau tada jį perskaičiau ir iš karto susigraudinau… Tai buvo laimės ašaros…“ – rašė moteris.

Reklama

“Ankstų rytą nuvežiau šešiametę dukrą į mokyklą, o devynių savaičių sūnus visą laiką praverkė automobilyje. Galbūt jam prasidėjo kokie nors skausmai arba tiesiog norėjo būti šalia savo mamos. Tuo tarpu trimetis sūnus kantriai sėdėjo savo vietoje ir žiūrėjo pro langą. Štai kokią nuostabią žinutę gavau iš kitos mamos, kurios net nepažįstų. AČIŪ už pakeltą nuotaiką“.

Reklama

Labai greitai Genevieve pasidalinta nuotrauka išplito socialiniame tinkle. Moteris sakė, kad raštelį palikusi nepažįstamoji vėliau su ja susisiekė.

Daugybė internautų gyrė Sarah už jos gražų poelgį teigdami, kad net ir paprasčiausia žinutė gali praskaidrinti kito žmogaus dieną.

Tikrai labai graži ir miela moters žinutė!

Reklama