Skip to main content

Kavinėje moteris trumpam pakilo nuo stalo, o tuo pasinaudojusi padavėja pakišo raštelį jos vyrui. Raštelio turinys buvo labai netikėtas

Mažų vaikų mamos puikiai žino, kad maitinimas krūtimi viešoje vietoje gali būti tikras iššūkis.

Daugelis supranta, kad tai tiesiog natūralus dalykas, tačiau vis dar atsiranda žmonių, kurie nužvelgia mamas smerkiančiais žvilgsniais. Nors jos tik bando pamaitinti savo mažylius.

Su tokiais smerkiančiais žvilgsniais ne kartą teko susidurti ir trijų vaikų mamai Jackie Johnson-Smith.

Reklama

“Maitinti krūtimi yra tekę pačiose įvairiausiose vietose, tačiau kiekvieną kartą pasiruošiu, kad teks susidurti su ne pačiais maloniausiais aplinkinių žvilgsniais“ – socialinio tinklo paskyroje rašė Jackie.

Prieš kurį laiką moteris su savo šeima lankėsi picerijoje. Vienu metu jos jauniausias sūnus pasidarė neramus ir reikėjo kuo greičiau jį pamaitinti.

Jackie nežinojo, kaip sureaguos picerijos darbuotojai ar lankytojai, tačiau kaip įprasta, ji buvo pasiruošusi blogiausiam.

Reklama

Net ir pamaitintas kūdikis nenusiramino, todėl mama kartu su sūnumi trumpam pakilo nuo stalo. Picerijos personalas neprašė to padaryti, tačiau Jackie nenorėjo trukdyti kitiems lankytojams.

Šeimą aptarnavusi padavėja matė, kaip mama pakilo nuo stalo, tačiau tuo metu nieko nesakė. Tik sugrįžusi prie stalo Jackie sužinojo, ką iš tiesų apie ją galvoja padavėja.

Kol Jackie rūpinosi mažyliu, jo vyras liko apmokėti sąskaitos už maistą. Padavėja paliko žinutę ant čekio, kuri labai sujaudino trijų vaikų mamą.

Reklama

“Mus aptarnavusi padavėja įteikė šį čekį mano vyrui. Jos palikta žinutė mane itin sujaudino…“ – toliau socialiniame tinkle rašė Jackie.

Ant čekio buvo parašyta: “Sumokėjau už vieną jūsų picą. Pasakykite savo žmonai ačiū už žindymą viešoje vietoje“.

Perskaičiusi žinutę Jackie pravirko.

“Per savo gyvenimą teko susidurti su daugybe piktų žmonių, kurie reiškė nepasitenkinimą dėl maitinimo krūtimi viešoje vietoje. Tačiau šios nuostabios padavėjos poelgis leidžia pamiršti visą anksčiau patirtą negatyvą“ – sako Jackie.

Reklama