Skip to main content

Vyras vidury nakties pabudo nuo garsaus augintinio lojimo. Tačiau tada jis pažvelgė į mylimąją ir sustingo iš siaubo

24-erių Joannos Moller istorija rodo, kad gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti vos per vieną naktį. Kosmetologe dirbančios merginos gyvenimas klostėsi kuo puikiausiai, tačiau jeigu ne augintinis Leo, šiandien jos nebūtų gyvųjų tarpe…

Joanna jau kelis metus draugavo su mylimuoju Andrew, bei kartu augino šunį Leo.

Reklama

Vieną naktį pora leido augintinui miegoti ant kilimėlio savo miegamajame. Andrew buvo kietai įmigęs, tačiau jį pažadino garsus Leo lojimas. Šuo lakstė aplink lovą lyg išprotėjęs ir visaip bandė atkreipti dėmesį. Pabudęs vyras atsisuko į savo merginą ir sustingo iš siaubo…

Joanna nerodė jokių gyvybės ženklų. Išsigandęs vyras iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir puolė gaivinti savo mylimąją.

Po 30 minučių Joanna ir vėl pradėjo kvėpuoti, tačiau pabudusi visiškai nejautė savo kojų. Atvykę medikai nerimavo, kad merginos smegenys buvo pažeistos negrįžtamai.

Reklama

Joanna yra puikios formos mergina, kuri reguliariai sportuoja, todėl gydytojams buvo sunku paaiškinti, kas jai nutiko.

Po kurio laiko paaiškėjo, kad Joanna turi Volfo-Parkinsono-Vaito sindromą, kuris sukelia stiprius širdies ritmo sutrikimus.

Reklama

Tikras stebuklas yra tai, kad nepaisant deguonies trūkumo, merginos smegenys nebuvo pažeistos.

Po kurio laiko ji visiškai pasveiko.

Gydytojai net neabejoja, kad mergina būtų mirusi, jeigu ne greita šuns reakcija. Per vėlai pabudęs Andrew jau nebūtų galėjęs padėti savo mylimajai.

Nežinia, kaip Leo suprato, kad jo šeimininkei nutiko kažkas rimto, tačiau jo intuicija išgelbėjo gyvybę.

Leo yra tikras herojus!