Skip to main content

Vyras atvyko pas buvusią mylimąją, kad susitiktų su savo dukrele. Tačiau užėjęs į namus jis išvydo sukrečiantį vaizdą

Kartais taip jau nutinka, kad poros neberanda bendros kalbos ir vienintelė išeitis lieka skyrybos.

Skirtingais keliais su buvusia mergina pasuko ir Brandon Carpenter.

Pora susilaukė bendro vaiko, tačiau galiausiai nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Reklama

Tačiau pats Brandon sako, jog visada reikia stengtis išsiskirti gražiuoju. Tai tampa ypač aktualu, jei kartu susilaukėte vaiko.

Brandon Carpenter turi gražią dukrą. Nors jo ir vaiko mamos keliai išsiskyrė, tai visiškai neturėjo jokios įtakos jo meilei dukrai ir pagarbos buvusiai merginai.

Buvusi vyro mergina paklausė, ar jis negalėtų nupirkti vaistų dukrai. Žinoma, jis sutiko, tačiau nuvykęs į buvusios mylimos butą pamatė labai liūdną vaizdą. Jos šaldytuvas buvo visiškai tuščias. Viduje gulėjo tik keli buteliai vandens.

Brandon susirūpino dėl buvusios mylimosios situacijos ir nusprendė jai padėti.

Reklama

Vyras taip pat pastebėjo, kad namuose maisto dukrai tikrai netrūko.

Jis nuvyko į netoliese esantį prekybos centrą ir nupirko maisto produktų buvusiai merginai.

“Ji visą dieną dirba, o vakare dar rūpinasi mano dukra. Ji taip pat apsimoka buto nuomą ir įvairias sąskaitas. Taigi, šiandien nusprendžiau nupirkti maisto, kad įsitikinčiau, jog ji turės ką valgyti kelias ateinančias savaites. Tai, kad nesame kartu, nereiškia, jog negaliu ja pasirūpinti“ – vėliau Facebook socialiniame tinkle rašė Brandon.

Reklama

Brandon sako, kad taip pasielgė iš pagarbos savo dukrytės mamai. Jis puikiai supranta, kad jeigu mama bus laiminga, tai laiminga bus ir dukra.

“Aš puikiai žinau, kad ji yra pati nuostabiausia mama. Kai kurie galvoja, kad reikia pasirūpinti tik vaiku. Tačiau taip mąsto tik mažvaikiai. Anksčiau ar vėliau ateina laikas suaugti ir prisiimti atsakomybę visais gyvenimo aspektais“ – rašė vyras.

Labai gražus vyro poelgis!

Reklama