Skip to main content

Paštininkas sunerimo pamatęs dvimetį berniuką vieną vaikščiojantį po kiemą. Vyras nusprendė užeiti į namo vidų, tačiau ten išvydo sukrečiantį vaizdą

Stephen Garofalo ilgus metus pristatinėjo laiškus ir siuntinius toje pačioje gyvenvietėje, todėl puikiai pažinojo ten gyvenančius žmones.

“Čia praleidžiu kur kas daugiau laiko, nei savo rajone, todėl ši bendruomenė yra didelė dalis mano gyvenimo”- sako paštininkas.

Reklama

Visgi prieš kurį laiką nutikęs įvykis įrodė, kad jis yra kur kas daugiau, nei kasdien čia apsilankantis darbuotojas. 

Visi šios bendruomenės žmonės puikiai pažįsta Stephen ir net kreipiasi į jį vardu. Vieną rytą vyras važiavo įprastu maršrutu ir sustojęs prie vieno namo turėjo tik įdėti laiškus į pašto dėžutę, bei keliauti toliau.

Tačiau pamatęs kieme stovintį dvimetį berniuką vienui vieną, jis labai sunerimo. Kažkas tą dieną tikrai buvo ne taip. Stephen kelis kartus buvo matęs mažylį namuose, kai pristatė siuntinius jo mamai.

Paštininkas paklausė berniuko, kur yra jo tėvai, tačiau dar nekalbantis mažylis parodė pirštu į namus.

Reklama

Stephen dar labiau sunerimo ir nusprendė pasibelsti į namų duris. Vyras tik norėjo įsitikinti, jog su namiškiais viskas gerai, o mažylis yra prižiūrimas. Paštininkas kelis kartus pabeldė į duris, tačiau jokio atsako nesulaukė.

Reklama

Stephen suprato, kad galėjo nutikti kažkas baisaus, todėl savavališkai nusprendė įeiti į namus ir surasti berniuko mamą ar tėtį. Vyro širdis nusirito į kulnus pamačius mažylio mamą Stephanie Wilson susmukusią ant žemės.

Nieko nelaukęs paštininkas iškvietė greitąją pagalbą ir pradėjo gaivinti moterį.

Vyras pakėlė moterį nuo žemės ir paguldė į poziciją, kurioje jai buvo lengviau atsipeikėti. Atvykę medikai suteikė skubią pagalbą, tačiau paaiškėjo, kad Stephen veiksmai išgelbėjo jaunos moters gyvybę.

Stephanie pradėjo gerti naujus gydytojo paskirtus vaistus, tačiau niekas neįsivaizdavo, kad ji nuo jų gali patirti organizmo šoką ir netekti sąmonės.

Reklama

Padaręs viską, ką galėjo, paštininkas nuramino mažylį ir užtikrino, kad viskas bus gerai. Nors Stephen visiškai nepripažino padaręs kažką neįtikėtino, visa kaimynystė vieningai sakė, kad jis yra didvyris, nusipelnęs pačių didžiausių pagyrų. 

Reklama

“Mano mama nuolat sakydavo: jei matai, kad kažkas pakliuvo į bėdą, tu privalai padėti. Iš esmės kitaip ir negalėjau pasielgti“ – sakė vyras, nenorėjęs prisiimti laurų.

Tačiau tiesa yra ta, kad moteriai grėsė labai didelis pavojus. Stephen pasitikėjo savo nuojauta ir laiku suteikė pirmąją pagalbą.

Koks kilnus vyro poelgis!

Reklama