Skip to main content

Vyras net kelias savaites matė toje pačioje vietoje stovintį automobilį. Galiausiai jis nusprendė pažvelgti vidų ir pamatė sukrečiantį vaizdą

Benamystė yra didelė problema visame pasaulyje. Kai kurie žmonės gatvėje atsiduria įnikę į priklausomybes, tačiau liūdniausia, kai benamiais tampa kariškiai, kurie iš paskutiniųjų gynė savo tėvynę.

Jake Holloway kelias savaites apsipirkinėjo netoli namų esančiame prekybos centre ir pastebėjo, kad stovėjimo aikštelėje visą šį laiką stovi sidabrinis “Jeep“ markės automobilis.

Reklama

Kartą Jake nusprendė atidžiau apžiūrėti stovintį automobilį ir ant galinio stiklo pamatė užklijuotą lipduką “Aš tarnavau Irake“.

Vyras pabendravo su automobilio savininku, kuris papasakojo savo gyvenimo istoriją. Ji kaip reikiant sujaudino Jake.

Grįžęs namo Jake savo “Facebook“ paskyroje pasidalino istorija apie sidabrinį “Jeep“ visureigį, kurį paskutines dvi savaites matė prekybos centro aikštelėje.

Jame gyveno karo veteranas Nick. Vyro gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis po to, kai jis grįžo iš karinės tarnybos užsienyje.

Reklama

Nick papasakojo, kad mylima žmona pareikalavo skyrybų, vos tik jis grįžo iš Irako. Taip vyrui teko apsigyventi visureigyje kartu su savo šunimi.

Tuo metu Nick jau dirbo vienoje logistikos kompanijoje, tačiau dar nebuvo spėjęs gauti pirmojo atlyginimo.

Jake nusprendė padėti karo veteranui.

Reklama

“Pasakiau Nick, kad man labai patinka jo Jeep. O jis atsakė, kad ir mao Toyota visai nieko“ – pasakoja Jake.

“Paklausiau, ar jis neturi problemų gyvenime. Tuomet Nick papasakojo, kad žmona pareikalavo skyrybų ir dabar jis turi tik savo geriausią draugą ir šį sidabrinį Jeep. Šiuo metu Nick visiškai neturi pinigų, nes nespėjo gauti pirmojo atlyginimo iš naujos darbovietės. Šis vyras parduoda įvairius daiktus, kad tik galėtų nusipirkti maisto.

Labai gaila, kad mūsų šaliai tarnavęs žmogus atsidūrė tokioje situacijoje. Kas galite – padėkite šiam vyrui… Paaukokite bent kelis dolerius ar nupirkite šunų maisto. Šis vyras nenusipelnė tokio gyvenimo…“.

Reklama

Jake įrašas žaibiškai išplito internete ir geraširdžiai žmonės atskubėjo Nickui į pagalbą.

Jie paaukojo pinigų ir nupirko maisto vyrui, bei jo geriausiam draugui.

O štai vienas žmogus apmokėjo už Niko ir jo šuns viešnagę viešbutyje visai savaitei.

Argi nenuostabu, ką gali padaryti susivieniję žmonės?

Reklama