Skip to main content

Vairuotoja važiavo nepažįstamam vyrui iš paskos, kuris prieš kelias minutes jai padėjo pakeisti nuleistą ratą. Tačiau staiga jis sustojo šalikelėje, o moteris pamatė sukrečiantį vaizdą

61-erių Victor Giesbrecht savo kailiu įsitikino, kaip veikia karmos dėsniai. Vieną dieną jis su žmona važiavo greitkeliu ir pastebėjo šalikelėje sustojusias moteris, kurios bandė pakeisti automobilio ratą.

Reklama

Vyras nusprendė sustoti ir paklausti, ar joms nereikia pagalbos. Lisa Meier ir Sara Berg buvo labai dėkingos vyrui, nes jos neturėjo žalio supratimo, kaip pakeisti nuleistą ratą. Netrukus jos galėjo tęsti kelionę, tad padėkojusios pajudėjo greitkeliu ir važiavo paskui Victor automobilį.

Tačiau po kurio laiko moterys pamatė Victoro automobilį važiuojantį į šalikelę. Jos prilėtino ir pamatė, kaip vyro žmona iššoko iš automobilio ir pradėjo mojuoti prašydama pagalbos. Victorą ištiko infarktas ir jam reikėjo skubios pagalbos.

Reklama

Laimei, moteris, kuriai jis visai neseniai padėjo, buvo slaugytoja. Sara Berg dirbo medike, todėl puikiai žinojo kaip elgtis tokią akimirką. Pamačiusi, kad Victor yra be gyvybės ženklų, Sara pradėjo jį gaivinti. Po kurio laiko atvykę medikai pratęsė vyro gaivinimą ir jo būklė buvo stabilizuota.

Reklama

Victor buvo paguldytas į ligoninę, kurioje po kelių dienų susitiko su savo gelbėtoja. Jų istorija sulaukė didelio atgarsio, todėl vyras ir jį išgelbėjusi moteris buvo apipilti klausimais. Victor negalėjo patikėti, kaip veikia likimas ir kokie nenuspėjami būna gyvenimo posūkiai.

Jam buvo lemta sustoti ir padėti moteriai, kuri pasirodo, buvo jo paties angelas sargas. Paprasčiausias “ačiū” negalėjo išreikšti jo dėkingumo Sarai, todėl apsikabinęs ją Victor tiesiog prapliupo ašaromis. Jis įsitikino, kad daryti gerus darbus apsimoka ne tam, kad kažkas atsilygintų paslauga už paslaugą. Karmos dėsniai, likimas, Dievas – kas tai bebūtų – veikia visiškai aukštesniame lygyje, nei žmogui lemta suprasti.

Reklama