Skip to main content

Vaikinas atvyko į prieplauką išbarstyti mirusios močiutės pelenų, tačiau pamatė sukrečiantį vaizdą, kuris privertė nedelsiant šokti į šaltą vandenį

Gedintis anūkas Raden Soemawinata nuvyko į Braitono prieplauką išbarstyti mirusios močiutės pelenų, o vėliau ketino praleisti popietę su artimais žmonėmis. Tačiau vietoj to jam pasitaikė proga išgelbėti labai brangią gyvybę…

Reklama

Atsisveikinęs su mylima močiute Raden pastebėjo panikuojančią šuns šeimininkę, kuriai reikėjo skubios pagalbos. Stiprus vėjas nupūtė nedidelį šuniuką nuo prieplaukos ir jis atsidūrė šaltame vandenyje.

Bibi šeimininkė Sue Drummond garsiai šaukėsi žmonių pagalbos, nes abejojo, ar pati pajėgs ištraukti savo augintinį į krantą. Laimei, Raden buvo pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką.

Nieko nelaukęs vaikinas nusimetė drabužius ir perlipo per prieplaukos užtvaras. Prieš atlikdamas šuolį jis dar kelias akimirkas viską apgalvojo ir galiausiai ryžosi herojiškam poelgiui.

Reklama

Tą dieną buvo labai stiprios bangos, todėl Bibi sunkiai laikėsi virš vandens paviršiaus. Po kelių akimirkų Raden sučiupo į nelaimę pakliuvusį šuniuką ir stengėsi jį laikyti kuo aukščiau virš bangų. Tačiau dabar reikėjo ir pačiam kaip nors išlipti iš vandens…

Raden suprato, kad su šuniuku rankose jam niekaip nepavyks išlipti į krantą, todėl nuplaukė į vietą, kur šeimininkė galėjo saugiai perimti savo augintinį.

Reklama

Tai buvo tikras iššūkis jaunam vaikinui, tačiau didelių pastangų dėka jam pavyko pasiekti savo tikslą.

Ištrauktas iš vandens Bibi buvo labai išsigandęs, tačiau greitai nusiramino savo mylimos šeimininkės rankose. Tuo tarpu Susan buvo neįtikėtinai dėkinga Radenui už jo herojišką poelgį.

Vaikinas prarado labai artimą žmogų, tačiau net ir šią sunkią akimirką sugebėjo išgelbėti kitą gyvybę…

Reklama