Skip to main content

Vyras pastebėjo į vandenį įlėkusį automobilį, todėl sustojo patikrinti. Po akimirkos jis pamatė kraują stingdantį vaizdą

Neretai Jungtinėse Amerikos Valstijoje imigrantai iš Meksikos įvardijami, kaip įvairaus tipo nusikaltėliai. Tačiau daugelis žmonių pakeistų savo nuomonę, jei susipažintų su Benny Coronado Rodrigue iš Teksaso.

Reklama

Moteris ir jos dviejų metų dukra būtų žuvusios, jei ne didvyriškas Benny poelgis.

31-erių mechanikas kiekvieną dieną važiuoja tuo pačiu keliu, kad pasiektų savo automobilių servisą. Meksikoje užaugęs Benny važiavo su savo pikapu, kai staiga pamatė į upę įlėkusį automobilį.

Vyras iš karto sustojo ir pribėgo prie automobilio. Ten jis išgirdo beviltiškus moters pagalbos prašymus, kuri nežinojo ką daryti toliau.

Moteris verkė ir rėkė, kad automobilyje įstrigo jos dviejų metų dukra. Jai pavyko išlipti iš automobilio, tačiau vanduo stipriai tekėjo į galą, kur ir sėdėjo mergaitė.

Reklama

“Aš paklausiau ar jai viskas gerai, o ji atsakė: taip, bet skęsta mano dukrelė“ – pasakoja Benny, kuris taip pat augina 7 ir 10 metų dukras.

Vyras suprato, kad nebėra laiko kviesti pagalbą ir pradėjo gelbėti moterį, bei jos dukrą.

“Nubėgau iki savo pikapo, pasiėmiau virvę, prisirišau ir šokau į vandenį“ – pasakoja vyras.

Reklama

Jis pririšo kitą virvės galą prie medžio, o tada nedvejodamas šoko į vandenį, kol kitas sustojęs vairuotojas iškvietė pagalbą.

Kaire ranka vyrui pavyko ištraukti mergaitę pro langą. Laimei, jis buvo pakankamai pradarytas, kad Benny galėtų ją išgelbėti.

“Kai ji man pasakė, kad viduje yra maža mergaitė, aš iš karto pagalvojau apie savo dukras“ – sako mechanikas.

Praėjus 30 minučių po herojiško poelgio į nelaimės vietą atvyko ugniagesiai. Pasak priešgaisrinės tarnybos vado Luke Ridinger, mama su dukra patyrė tik nedidelius sužalojimus ir jų nereikėjo vežti į ligoninę.

Reklama

Tačiau jei Benny nebūtų atėjęs į pagalbą, viskas galėjo baigtis kur kas liūdniau…

“Vandens lygis buvo pakankamai aukštas, kad įstrigusi mama su dukra būtų paskendusios“ – sako priešgaisrinės tarnybos vadas.

Lietingu metu moteris prarado automobilio kontrolę ir įlėkė tiesiai į upę.

Reklama

Po kiek laiko atvyko moters vyras ir išsivežė ją su dukra. Benny taip ir nepaklausė moters vardo, nes reikėjo skubėti į darbą. Jis prisimena tik jos skruostais riedančias dėkingumo ašaras.

“Aš jai pasakiau: telaimina jus Dievas. O ji verkdama atsakė: telaimina Dievas ir tave“ – istoriją užbaigė Benny.

Reklama