Skip to main content

Pareigūnas gavo iškvietimą dėl smurto prieš mažą berniuką. Užėjęs į namo vidų vyras išvydo kraują stingdantį vaizdą

Vaikų nepriežiūra ir smurtas artimoje aplinkoje yra ne tokia ir reta šių laikų problema. Ir nors valstybės institucijos stengiasi užtikrinti vaikų saugumą namuose, ne visada viskas veikia taip gražiai, kaip kai kurie valdininkai šneka…

Reklama

Pareigūnas Jody Thompson šiais klausimais dirba visą savo karjerą. Vyras jau daugelį metų su žmona ir trimis vaikais gyvena Oklahomoje, JAV.

Dirbdamas savo darbą pareigūnas susidūrė su daugybe siaubingų situacijų, tačiau vienas konkretus atvejis amžiams įstrigo jo atmintyje.

Viskas prasidėjo nuo to, kai Jody gavo pranešimą dėl netinkamo elgesio su vaiku. Jis nuskubėjo į įvykio vietą, o pamatytas vaizdas tiesiog šokiravo…

Per ilgą laiką trunkančią karjerą buvęs kariškis jau sugebėdavo atskirti, kurie pranešimai būdavo iš tiesų rimti, o kurie tik aikštingų paauglių noras atkeršyti tėvams. Šį kartą vyras suprato, kad atvejis labai rimtas.

Reklama

Jody išgirdo beviltišką pranešėjo balsą, kuris teigė, kad kaimynų vaikai žudo savo paties vaiką.

Įsiveržęs į vidų pareigūnas rado išsigandusį 8 metų berniuką, kurio kojos ir rankos buvo surištos virve.

Vaikas jau kurį laiko badavo, o jo kūnas buvo nusėtas daugybe mėlynių. Tėvai netgi buvo privertę sūnų sėdėti lediniame vandenyje.

Reklama

Buvo akivaizdu, kad aštuonmetis berniukas yra kankinamas. Jis buvo toks išsigandęs, kad negalėjo ištarti nė žodžio.

Tą akimirką Jody suprato, kad negali tiesiog palikti prie mirties slenksčio atsidūrusio vaiko…

Berniukas, vardu John, buvo nugabentas į ligoninę, o pareigūnas Jody net neketino palikti jo vieno.

“Aš jam pažadėjau, kad jo niekas daugiau nebeskriaus. O jis kartojo: “jie mane nužudys, jie mane nužudys“ – pasakoja pareigūnas.

Tarp Jody ir John užsimezgė artimas ryšys, o pareigūnas berniuką prižiūrėjo kiaurą parą.

Tyrimą atlikęs ekspertas nustatė, kad nėra nei vieno centimetro ant berniuko kūno, kur nebūtų mėlynių. John tuo metu svėrė vos 27 kilogramus…

Galiausiai John pradėjo sveikti, o Jody nusprendė pasielgti itin herojiškai. Pasitaręs su žmona, vyras priėmė nuskriaustą berniuką į savo šeimą.

Reklama

Idėja įsivaikinti John kilo dar tada, kai berniukas kovojo už savo gyvybę ligoninėje. Praėjus kiek daugiau nei 24 valandoms po susitikimo su berniuku, Jody su žmona sutarė, kad palikti jo vieno negalima.

Nuo tų siaubingų dienų praėjo jau septyneri metai, o John pavyko išsigydyti vaikystės traumas. Šiandien jis gauna visą meilę ir šilumą, kuri reikalinga kiekvienam vaikui. Mokykloje jam sekasi puikiai ir jis yra laikomas vienu gabiausių mokinių.

Reklama

Tačiau istorija tuo nesibaigia. Praėjus dviems metams po John įvaikinimo paaiškėjo, kad berniuko biologinė mama kalėjime pagimdė mažą mergaitę.

Net nesudvejoję Jody su žmona nuvyko į ligoninę ir įsivaikino mergaitę. Jai buvo vos 24 valandos, kai buvo pasirašyti įvaikinimo dokumentai. Dabar ji auga kartu su savo biologiniu broliu.

Reklama