Skip to main content

Vyras išvadino žmoną tingine ir pasakė, kad ji per dienas nieko neveikia. Vėliau nusprendė ją pamokyti, tačiau teko labai pasigailėti dėl savo sprendimo

Šios istorijos herojus visą dieną praleisdavo darbe, kol žmona likdavo namuose ir pasirūpindavo šeimos gerbūviu. Po kurio laiko tarp sutuoktinių prasidėjo konfliktai, nes esą tik jis dirba “tikrą“ darbą.

Vieną vakarą vyras pasimeldė ir paprašė Dievo leisti jam apsikeisti su žmona kūnais, kad ji galėtų pagaliau įsitikinti, koks sunkus yra jo darbas.

Dievas patenkino šį norą, tačiau vyras gavo pamoką, kurios nepamirš visą gyvenimą…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vyras pavargo nuo to, kad kiekvieną dieną sunkiai dirba, kol žmona sėdi namie ir nieko neveikia.

Vieną vakarą jis pasimeldė ir paprašė: “Viešpatie, aš kiekvieną dieną keliauju į darbą ir jame praleidžiu devynias valandas. Kai tuo tarpu žmona tiesiog sėdi namie. Noriu, kad ji suprastų, ką man tenka išgyventi. Ar gali mane vienai dienai apkeisti kūnais su žmona?“.

Asociatyvi nuotrauka

Dievas išpildė vyro norą ir kitą dieną jis pabudo savo žmonos kūne… Jis atsikėlė, paruošė pusryčius visai šeimai, pakėlė vaikus, suruošė drabužius, sudėjo pietus, nuvežė vaikus į mokyklą, nuvyko į plovyklą, užsuko į maisto prekių parduotuvę, o vėliau sumokėjo visus mokesčius. Grįžus namo reikėjo išprausti šunį.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Tuo metu jau artėjo 14 valanda, tačiau reikėjo dar pakloti lovas, nuvalyti dulkes ir išplauti grindis. Vėliau jis nuvyko į mokyklą pasiimti vaikų. Artėjant vakarui reikėjo padėti vaikams paruošti namų darbus. Tada sekė drabužių lyginimas.

17 valandą jis pradėjo ruošti vakarienę šeimai. Vėliau reikėjo sutvarkyti virtuvę ir paguldyti vaikus į lovą.

21 valandą jis jau nebeturėjo jėgų, tačiau dienos darbai dar nebuvo baigti… Antroji pusė norėjo pasimylėti ir tai buvo pati geriausia akimirka per visą dieną.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Kitą rytą jis pabudo ir dar kartą kreipėsi į Dievą: “Viešpatie, nežinau, kas dėjosi mano galvoje. Aš taip klydau galvodamas, kad žmona tiesiog sėdi namie ir nieko neveikia. Prašau, sukeisk mūsų kūnus atgal. Amen“.

Tačiau tą akimirką Dievas atsakė: “Sūnau, džiugu, kad viską supratai. Mielai jus sukeisčiau atgal, tačiau yra vienas bet… Tau teks palaukti devynis mėnesius. Praėjusią naktį tu pastojai…“.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama