Skip to main content

Keturi studentai taip užšventė, kad pramiegojo egzaminą. Vėliau jie nusprendė pameluoti dėstytojui, tačiau buvo labai skaudžiai pamokyti

Viename Vilniaus universitete buvo keturi puikiai besimokantys studentai. Artėjo chemijos egzaminas. Jis turėjo įvykti pirmadienį 8 valandą ryto, tačiau visi keturi studentai buvo tokie užtikrinti dėl savo sėkmės, kad nusprendė iš vakaro tiesiog pašvęsti ir nuvyko į draugų organizuojamą vakarėlį.

Reklama

Visi keturi studentai taip stipriai padaugino alkoholio, kad sekmadienį saldžiai užmigo ir pabudo pirmadienį tik apie 12 val. dienos. Į egzaminą jie aišku nespėjo, tačiau viską gerai apgalvoję studentai nusprendė, kad pameluos dėstytojui ir gal kažkaip pavyks išsisukti.

Nuėjo studentai pas dėstytoją ir pradėjo sekti pasakas, kad savaitgalį buvo išvykę pas draugus kartu pasimokyti, nes norėjo dar labiau pagilinti savo žinias, tačiau grįžtant atgal į Vilnių sprogo automobilio ratas. Vyrukai dėstytojui pasakė, kad neturėjo atsarginio rato ir nerado kas jiems padėtų. Būtent todėl jie ir pavėlavo į egzaminą…

Reklama

Išklausęs studentų istoriją dėstytojas pagalvojo ir tarė:

– Gerai. Galit ateiti rytoj ir perlaikyti egzaminą.

Studentai be galo apsidžiaugė, pasimokė dar gerai iš vakaro ir kitą rytą atėjo į egzaminą.

Reklama

Dėstytojas pasodino juos į atskiras patalpas, uždarė duris ir išdalino užduotis. Teste maksimaliai buvo galima surinkti 100 taškų. Pirma užduotis buvo verta 5 taškų, kurią visi keturi studentai be problemų išsprendė. O štai antra užduotis buvo už 95 taškus:

“Kuris ratas?“.

Reklama