Skip to main content

Berniukas tyčiojosi iš kitų vaikų mokykloje, todėl tėtis nusprendė jį išradingai pamokyti. Visi nustebo pamatę, ką berniukas laiko savo rankose

Visi tėvai nori, kad jų vaikas užaugtų geru ir doru žmogumi, kuriuo būtų galima didžiuotis. Tam pasiekti reikalingas tinkamas auklėjimas, tačiau kartais net ir geriausi tėvų ketinimai neduoda teigiamo rezultato. Ypač sunkus būna paauglystės etapas, kai draugų įtaka pasidaro itin svarbi. Tai puikiai supranta ir amerikietis Michael Yager.

Reklama

Floridos gyventojas visiškai atsitiktinai sužinojo, jog jo trylikametis sūnus tyčiojasi iš kitų moksleivių.

Galbūti kiti tėvai galvoja, kad šiais reikalais turi rūpintis mokytojai ir mokyklos administracija, tačiau Michael nusprendė pats pamokyti savo sūnų Jacob.

Vyras norėjo padaryti kažką tokio ypatingo, kad sūnus atsimintų dar ilgą laiką.

Michael pagamino ženklą su užrašu “Aš tyčiojuosi iš kitų žmonių. Pasignalinkite, jei nekenčiate tokių kaip aš“, įdavė sūnui į rankas ir liepė eiti į gatvę. Tai buvo puiki pamoka, kurią trylikametis atsimins dar ilgą laiką.

“Manau, kad tai buvo pats geriausias sprendimas. Jacob turėjo pasijusti taip pat nepatogiai, kaip jautėsi jo užgaulioti žmonės“ – sako Michael Yager.

Reklama

Gatvėje Jacob praleido kelias valandas, o jam pasignalino šimtai pravažiuojančių automobilių. Vienas vairuotojas netgi trumpam stabtelėjo, kad galėtų pasikalbėti su berniuku ir jo tėčiu.

Stovintį berniuką pastebėjo ir policijos pareigūnai, tačiau jie tik pagyrė tėvą už išradingą auklėjimo būdą.

Reklama

Žinoma, atsirado ir tokių žmonių, kurie sukritikavo Michael už žiaurų elgesį su sūnumi.

“Prie manęs priėjo viena moteris ir išvadino pačiais negražiausiais žodžiais, kokių net pats nebuvau girdėjęs. Aš tik norėjau pamokyti savo nusižengusį sūnų. Manau, kad šis būdas buvo pats teisingiausias… “ – sako vyras.

Vėliau tėtis sakė, kad sūnus išmoko savo pamoką!

Reklama