Skip to main content

Neištikimas vyras tyčiojosi iš apkūnios žmonos, kol galiausiai ji pareikalavo skyrybų. Po kurio laiko jis sutiko jau buvusią žmoną ir nuščiuvo pamatęs, kaip ji atrodo

Nežinia, kas yra baisiau – ar būti pastoviai vyro užgauliojamai ir verbaliai koneveikiamai, ar sužinoti apie jo neištikimybę. Abu atvejai yra gniuždantys net pačius stipriausius, o šios istorijos herojei teko išgyventi abu. Lisseth Exposito santuoka ne visada buvo tokia.

Reklama

Tačiau bėgant metams visa situacija pamažu blogėjo. Mergina niekada nebuvo liekna gražuolė, tačiau jos vyras Jose ją vesdamas žinojo, ką pasirenka į žmonas. Gali būti, kad jis turėjo nerealius lūkesčius dėl Lisseth, nes tikėjosi, kad ji su metais tik gražės ir lieknės.

Tačiau nemažai žmonių, turinčių didelį antsvorį, galėtų jums papasakoti, dėl kokių priežasčių apkūnus žmogus arba negali numesti svorio, arba tas svoris tik auga. Ir tai nebūtų pasiteisinimai! Dažniausia priežastis – priklausomybė nuo maisto, už kurios slypi daug psichologinių problemų.

Reklama

Depresija, vienatvė, baimės, gyvenimo prasmės stoka – nuo maisto priklausomi žmonės gali viską numalšinti maistu. Iš dalies tai panašu į narkomaniją, todėl tikėtis, kad žmogus pakeis savo įpročius spragtelėjus pirštais ir numes daug svorio – nerealu. Jose, deja, pastoviai ją užgauliojant dėl jos svorio sugebėjo tik bloginti Lisseth psichologinę būseną. Viskas pablogėjo, kai jų šeimoje gimė dukra, nes po gimdymo merginos svoris dar padidėjo.

Reklama

Merginos dienos norma buvo suvartoti dvigubai daugiau kalorijų, nei jai rekomenduojama, todėl sulieknėti nebuvo šansų. Ypač tada, kai jos vyras valgė visada lygiai tą patį, tik niekada nepriaugo svorio. Jis šlykštėjosi savo žmona ir tiesiai šviesiai ją vadino “stora boba”. Su laiku jų romantinis gyvenimas visiškai išblėso, o visa ši situacija tik dar labiau stūmėjo merginą į depresiją. Paskutinis smūgis jai buvo vyro telefone rastos žinutės kitai moteriai.

Jose buvo neištikimas ir kai jo žmona jam prisipažino viską žinanti, jis nieko neneigė ir net sugebėjo kaltinti viskuo ją pačią. Kaip ir su visais įvykiais gyvenime, didžiausi pokyčiai prasideda tada, kai pasieki dugną ir nelieka nieko kito, tik kapstytis aukštyn iš duobės.

Reklama

Mergina pateikė skyrybų dokumentus ir pradėjo visai kitą gyvenimą. Nurėžusi saitus su vyru, kuris ją ilgus metus užgauliojo, ji nurėžė savo ryšius su nesveika gyvensena. Jai atsirado jėgų pradėti visiškai naują gyvenimą.

Reklama

Mergina numetė net 57 kilogramus. Lankydamas dukrą, Jose atkreipdavo dėmesį, kad jo buvusioji atrodo gražiai, tačiau mergina buvo jų santykiuose padėjusi tašką, todėl ką jis galvoja, jai neberūpėjo.

Lisseth transformacija buvo įkvepianti ne tik todėl, kad ji sugebėjo atsikratyti didelio svorio ir pradėjo naują, sveikesnį gyvenimą. Jos pavyzdžiu turėtų pasekti visos moterys, kurios girdi bet kokio pobūdžio užgauliojimus iš žmogaus, kuris turėtų jus mylėti ir gerbti tokią, kokia ji yra.

Reklama