Skip to main content

Vyras užtiko žmoną su meilužiu ir pareikalavo skyrybų. Tačiau moteris turėjo labai netikėtą pasiaiškinimą

Po darbo grįžęs namo vyras išgirdo keistus garsus sklindančius iš miegamojo. Čia jis užtiko žmoną su jaunu vaikinu. Nenuostabu, kad vyras iš karto pratrūko.

“Tai štai ką tu veiki, kol aš uždirbu šeimai pinigus. Kaip tu šitaip galėjai pasielgti su mylinčiu vyru ir tavo vaikų tėvu? Tarp mūsų viskas baigta! Aš reikalauju skyrybų!“.

Reklama

Moteris staigiai pašoko iš lovos ir pradėjo aiškinti visą situaciją.

“Mielasis, nusiramink, aš viską galiu greitai paaiškinti“.

“Nagi, pasakok. Bet tai bus paskutiniai žodžiai, kuriuos tu man kada nors sakei!“ – šaukė sutuoktinis.

“Ėjau iš parduotuvės link automobilio, kai šis jaunuolis paprašė pavežti. Jo veide buvo matomas didelis liūdesys, todėl nusprendžiau padėti. Iš karto pastebėjau, kad jis labai kūdas, prastai apsirengęs ir seniai nesiprausęs. Šis jaunuolis pasakė, kad nevalgė jau keturias dienas!

Man pasidarė labai gaila, todėl parsivežiau jį į mūsų namus. Pašildžiau jam kepsnius, kuriuos vakar buvau paruošusi tau, tačiau tu jų nevalgei, nes per krepšinio varžybas prisivalgei traškučių. Vargšas jaunuolis šiuos kepsnius sušveitė per minutę.

Reklama

Kadangi jis buvo seniai nesiprausęs, pasiūliau pasinaudoti mūsų vonia. Jam besiprausiant pastebėjau, kad jo drabužiai labai nešvarūs ir skylėti, todėl teko juos išmesti. Vaikinui reikėjo kažkokių naujų drabužių, todėl daviau tavo vardinius džinsus. Tu jų niekada neužsidedi, nes sakei, kad per daug aptempti.

Reklama

Taip pat atidaviau tavo apatinius, kuriuos tau dovanojau per praėjusį gimtadienį. Tu jų taip ir nebuvai užsidėjęs, aiškindamas, kad turiu labai blogą skonį. Atidaviau ir tavo marškinius, kuriuos gavai iš sesės per Kalėdas. Jų taip pat nenešioji, nes esi susipykęs su savo seserimi. Dar padovanojau tavo brangius batus, kurių taip pat nenešioji, nes internete pamatei, jog su tokiais pat vaikšto Justin Bieber“.

Žmona atsiduso ir tęsė.

“Jis buvo neįtikėtinai dėkingas už mano supratingumą ir pagalbą. Jau išleidinėjau šį jaunuolį pro duris, kai jis atsisuko ir su ašaromis akyse paklausė: “Geroji ponia, galbūt turite dar kažką, ko nenaudoja jūsų vyras?“.

Reklama