Skip to main content

Niekas nesuprato, kodėl šis vyras lepina buvusią žmoną taip, lyg jie vis dar būtų susituokę. Galiausiai vyras pateikė netikėtą atsakymą

Retai kada išgirstame pozityviai skambančią skyrybų istoriją, galbūt todėl ir sunku patikėti, kad tokių net būna. O kai į skyrybas yra įvelti vaikai, visa situacija neretai pasisuka ne jų labui. Tačiau du suaugę žmonės gali puoselėti vienas kitam šiltus jausmus net po to, kai jų romantiniame gyvenime padedamas taškas.

Reklama

Billy Flynn Gadbois didžiuojasi tuo, kad su buvusia žmona turi gerus santykius, kuriuos jie puoselėja vaikų labui. Vyras įrodo, kad net tokie scenarijai galimi ir taip pat paaiškina kodėl. Billy pasidalintas įrašas Facebook tinkle išplito akimirksniu, tačiau ir uždavė daug klausimų – kodėl?

Įraše vyras papasakojo, kaip su entuziazmu buvusios žmonos gimtadienio proga jis ruošia jai staigmeną kasmet. Jis keliasi anksti ryte, važiuoja gėlių ir ingredientų pusryčiams, kuriuos padeda pagaminti du sūnūs.

Reklama

“Manęs visada klausia, kodėl aš vis dar kažką darau savo buvusiai žmonai? Tai mane erzina. Taigi aš jums viską smulkiai papasakosiu. Aš auginu du vyrukus. Pavyzdys, kokį rodau jiems elgdamasis būtent taip su jų mama, formuoja jų mąstymą apie moteris ir tinkamą supratimą apie santykius” – pasakoja vyras.

Reklama

Jo manymu, gerbti ir tausoti jo vaikų motiną po skyrybų ypač būtina tam, kad savo sūnus išmokyti gerbti moteris. Pasak Billy, negalima leisti skyryboms ir negatyviems jausmams užvaldyti žmogų ir versti jį elgtis neadekvačiai.

Pagarba vienas kitam yra vienas svarbiausių dalykų, tad abiejų sutarimu buvusi pora visą savo dėmesį skiria berniukų ugdymui. Juk vaikai yra kaip kempinės, jie sugeria informaciją ne iš knygų, o iš žmonių, supančių juos arčiausiai.

Reklama

Vyras pripažįsta, kad skyrybos gali žmoguje pažadinti pačias blogiausias savybes. Lengva yra niekinti ir nekęsti savo buvusio partnerio, o sutarti ir branginti vienas kitą net išsiskyrus – štai, kur užduotis. Ir abu berniukų tėvai iš karto pasiryžo šiam iššūkiui, o jų pavyzdys nenustoja žavėti kitus. Tačiau Billy nėra vienintelis, kuris daro staigmenas – jo buvusi žmona lygiai taip pat ruošia malonias staigmenas su vaikais buvusio sutuoktinio gimtadienių progomis.

Reklama

Pora siekia, kad jų, kaip suaugusiųjų pasirinkimai, kuo mažiau traumuotų vaikus – vis dėlto jie yra atsakingi už jų gerovę. Šioje istorijoje svarbiausia yra tai, kad vaikai nepaprastai daug išmoksta sekdami tėvų pavyzdžiu.

Šiuo atveju situacija yra tokia, kad du žmonės nusprendė nebedaryti vienas kito nelaimingais santuokoje, tačiau tai nereiškia, kad vaikai praranda tėtį ar mamą. “Ugdykite gerus vyrus. Auginkite stiprias moteris. Pasauliui reikia tokių žmonių, ypač dabar.” – šią įkvėpiančią istoriją užbaigia vyras.

Reklama